Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE KOCHANI, RADOMIANIE :lalag:

 

Choć JA już nie taki świeży i nowy, ale jest to moja REAKTYWACJA :crossy:

 

Troszkę na forum tym już buszowałem, zwłaszcza na początku mojej przygody motocyklowej tj. w okolicy 2004 roku :)

 

Potem były studia jak studia to nic innego, gdzieś się zawieruszyłem i razem z EKG albo po prostu w ślad za nimi na inne domeny i o FORUM MOTOCYKLISTÓW się zapomniało.

 

Ale na szczęście dzięki XYLENIE powróciłem, zwróciła moją uwagę na to, iż Radom się narodził - można by tak rzec. Kiedyś niestety, kiedy jeszcze przezywałem lata świetlności na ów forum nie było Radomskiej grupy pod postacią, jaką dziś znajduję:)

 

 

ps. z tego co mi wiadomo to widzimy się na tegorocznych BORKACH - pamiętajcie kto jedzie na Borki niech umyje WORKi :flesje: ja już wiem co to znaczy - Krasnal wam to powie :)

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANI, RADOMIANIE :wink:

 

Choć JA już nie taki świeży i nowy, ale jest to moja REAKTYWACJA :icon_mrgreen:

 

Troszkę na forum tym już buszowałem, zwłaszcza na początku mojej przygody motocyklowej tj. w okolicy 2004 roku :)

 

Potem były studia jak studia to nic innego, gdzieś się zawieruszyłem i razem z EKG albo po prostu w ślad za nimi na inne domeny i o FORUM MOTOCYKLISTÓW się zapomniało.

 

Ale na szczęście dzięki XYLENIE powróciłem, zwróciła moją uwagę na to, iż Radom się narodził - można by tak rzec. Kiedyś niestety, kiedy jeszcze przezywałem lata świetlności na ów forum nie było Radomskiej grupy pod postacią, jaką dziś znajduję:)

ps. z tego co mi wiadomo to widzimy się na tegorocznych BORKACH - pamiętajcie kto jedzie na Borki niech umyje WORKi :wink: ja już wiem co to znaczy - Krasnal wam to powie :)

No proszę ŚWIRU się odnalazł :)

Pozdrowionka i mam nadzieje, że do zobaczenia na BORKACH!!!

 

 

 

:bigrazz: :lalag: :)

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powitać wszystkich pragnę dziś.

W sobotę w Rajcu widziany mogłem być :flesje:

Ujeżdżam sobie białego Burgmana

i jeżdżę nim codziennie od samego rana...

 

Ale mi zaj... wierszyk wyszedł... chyba będę startował do drugiej edycji "mam talent" :icon_exclaim:

 

http://img.photobucket.com/albums/v509/kopajt/DSCF6965.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam Emil, ogólnie pochodzę z Sandomierz,studiuje w Radomiu na Polibudzie, obecnie nie posiadam moto bo 16 maja o 21.30 jakis palant wymusił mi pierwszeństwo na 25 czerwca i rozwaliłem gsxr 1100 :P ale juz na nowy sezon 2009 bedzie nowe moto oczywiście jak zakupie zamieszcze fotki. Pozdro dla wszytskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...