Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro się lata po tym mieście to chyba warto się trochę poznać. Niektórych już się udało. W siodle od kilkunastu lat z małymi przerwami -raczej turystycznie.

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!!!Witam kolege :flesje:

 

 

a skąd wytrzasnąłeś zieloną butelkę "Żubra"?

 

Witam

Hornets -przyjacielu, masz coś co będzie wkrótce moim następnym moturem w związku z tym myślę że nasze spotkanie jest nieuniknione.. mówiąc krótko chciałbym pogadać o twojej maszynce, trochę się przyjrzeć jeśli znajdziesz chwilę.

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets -przyjacielu, masz coś co będzie wkrótce moim następnym moturem w związku z tym myślę że nasze spotkanie jest nieuniknione.. mówiąc krótko chciałbym pogadać o twojej maszynce, trochę się przyjrzeć jeśli znajdziesz chwilę.

Dla przyjaciol zawsze znajde czas :icon_mrgreen: Ja moge tylko w weekendy. Chcesz jeszcze w grudniu czy moze juz na wiosne :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przyjaciol zawsze znajde czas :icon_mrgreen: Ja moge tylko w weekendy. Chcesz jeszcze w grudniu czy moze juz na wiosne :icon_question:

 

 

Wolałbym jeszcze w tym roku bo po sylwestrze wyjeżdżam z kraju żeby się rozejrzeć za czymś i na wiosnę pewnie nie śćiągnę z powrotem. Może jutro zechce Ci się przewietrzyć kapcie i stykniem się pod Carefourem o 10tej?

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :crossy: :notworthy: Carlon :buttrock:

 

Jupik jak tam po zabiegu? coś nie wyszło bo czytam i masz coś z prawą ręką? ręka zamiast w dół powinna iść w górę :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim, długo mnie nie było bo nie było się czym chwalić. Właśnie sprowadziłem sobie BMW R1200GS więc wypada się na nowo przywitać. :buttrock:

 

Jak jedzie z nami Drag Star 650 to nieładnie tak wyrywać do przodu, no chyba że przy wyprzedzaniu :biggrin:

 

Teraz to i przemoXX nie będzie musiał dla mnie zwalniać :buttrock:

 

Pozdro wszystkim :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim, długo mnie nie było bo nie było się czym chwalić. Właśnie sprowadziłem sobie BMW R1200GS więc wypada się na nowo przywitać. :buttrock:

Teraz to i przemoXX nie będzie musiał dla mnie zwalniać :buttrock: Pozdro wszystkim :crossy:

Mariusz dojebałeś teraz do pieca konkretnie :icon_mrgreen:

Gratulacje :lalag: Gumowych drzew na nowym sprzęcie :crossy:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz dojebałeś teraz do pieca konkretnie :icon_mrgreen:

Gratulacje :lalag: Gumowych drzew na nowym sprzęcie :crossy:

 

Jak szaleć to na max'a. :buttrock:

Miało być Viadro, ale apetyt rośnie w miarę szukania :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...