Skocz do zawartości

czy któś posiada klatkę na silnik w cbr 900 rr


funmastah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Tak jak w temacie chciałbym wyspawać sobie klatkę do mojej cbr 900 rr rocznik 94 model sc28. jest to moto ze zdjęcia obok jednak po wypadku nie posiada juz owiewek.

Może ktoś z was posiada zdjęcia streetów zrobionych z tego modelu na ktorych widać jest klatkę, lub moze ktoś z was posiada takową w swoim biku. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to na wzór? Czy do przymiarki?

Nie mam pełnej klatki ale jak robiłem to giąłem rury szlifowałem żeby wszystko spasować a na koniec lekko pokleiłem poxiliną :P delikatnie zdjąłem i spawanie punktowe poxilina po rozgrzaniu elementów sama odpadła. Wszysto pasuje jak fabryczne :biggrin:

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej :P ewentulanie moge ci podeslac foty mojej klatki zreszta na stuntpoland jest sporo fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej :bigrazz: ewentulanie moge ci podeslac foty mojej klatki zreszta na stuntpoland jest sporo fotek

 

Jeśli to nie będzie dla Ciebie problem, bardzo bym prosił o fotki klatki z twojej cbr. Moj mail: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Chcesz to na wzór? Czy do przymiarki?

Nie mam pełnej klatki ale jak robiłem to giąłem rury szlifowałem żeby wszystko spasować a na koniec lekko pokleiłem poxiliną :banghead: delikatnie zdjąłem i spawanie punktowe poxilina po rozgrzaniu elementów sama odpadła. Wszysto pasuje jak fabryczne :buttrock:

 

Wielkie dzieki za podpowiedź wyprobuje tego sposobu jak bede montowal klatke.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ci wysle fotki, w sumie ta klatka jest prosta do zrobienia,troche rurek 3/4 cala pare kawałków rurki 1/2cala ,wsypujesz piasek do środka zeby ladnie sie gięło troche czasu i gotowe...

 

Super bede bardzo wdzieczny, no i ten patent z piaskiem ;) nie pomyslalem o tym nawet, bede mial co robic w zimie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...