Skocz do zawartości

Co myślicie o junaku milienium ???


Pikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Junak M10 doczekał się swojej kontynuacji w postaci milenijnego modelu. Niestety nie został on wydany przez swoich rodaków a i ze swoim przodkiem ma niewiele wspólnego :? . Jak myślicie czy to dobrze że powstał ten model ? Ja osobiście miałem dzisiaj możliwość przetestowania tego janka , i mimo dość pięknego wyglądu nie moge stwierdzić że to jest to :) . Jestem nawet skłonny stwierdzić (nie chce obrażać innych) ale gdyby ów model nie wyszedł pod okładką weterana to czy by miał szanse zabłysąć ? Ci co terz mieli okazje podziwiać Junaka milenium niech podzielą się swoimi stwierdzeniami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam był kiedyś w ŚM artykuł o Junaczku. Do Najnormalniejszego Janka pod słońcem wstawili jakiś silnik z japońca(jakiś 500cm singielek). W artykule pisano że produkcja Janka ma być znowu wznowiona :lol: 8O :lol: 8O . Nie powiem pomysł był przedni. Co sie okazało póżniej. :wink: :( Jakiś czas później redakcja Świata Moturów sprostowała ów artykuł. produkcji żadnej nie bedze, silnik był tylko tak sobie wsadzony, na motór posadzono Rider'a i rozpędzono go siłą mięsni i sfotografowano. Redakcja zrobiłą sobie żart Prymaaplilisowy :cry: :cry:..szkoda.

Ale tamten pomysł był dobry

O ile piękniej wyglądał by stary poczciwy JUNAK z nowoczesnym sercem(no i zmodernizowane podwozie). :twisted:

Kiedyś miałem takiego plana coby do Janka wrzucić własnie 500cm singielka. szkoda na planach sie skończyło :cry: . ale może dlatego męczę sie teraz z ZAPCIEM :lol:

 

Pozdrowionka z mroźnego już Krasnobrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie przyjrzec to junak millenium jest wierna kopia hjusiunga aquili czyli poronionej mysli technicznej japonskich zengow. Ktos kto wymyslil aby nazwac ten syf junakiem powinien byc potempiony na wieki. :(
  • Hysoung Aquilla tylko naklejki Junak :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...