Skocz do zawartości

nowe moto zawitało pod mój dach


madriana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D po dwóch sezonach na ER5 (trochę większe od roweru ;) ) nadszedł czas na więcej mooocyyy. I tak kupiłam GSX R 750 od kolegi. Jeżdził nią na torze. Jest w dobrym stanie technicznym... Dłużej przetrwa silnik niż owiewki pod moimi rządami :flesje: Podniesione podnóżki, zmienione przełożenia itp itd. Cuuudoooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: dziękuję Panowie... Szerokość mi się przyda. Przynajmniej na początku. Fotkę mam tylko taką... jedzie na niej mój kolega-poprzedni właściciel...

 

http://picasaweb.google.pl/adrianasmigiels...000986028438306

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, ładny Srad :smile: Ale to będziesz nim jeździła na torze czy przerabiasz go na forme publiczną? :bigrazz:

Oczywiście standardowo życze szerokości oraz taniej wachy i czekam na fotki właścicielki na sprzęcie :icon_biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie będę jeździła na tor ale chcę też "na sztukę" dostosować go do ulic. Ale w taki sposób, żeby ewentualny demontaż lampek itp był szybki i prosty. (mój mechanik już się łapie za głowę) A co do paliwa.... W Szczecinie jest średnio o 15gr tańsze niż w Poznaniu :icon_mrgreen:

 

A jak go przetestuję "doglebnie" to nie wiem czy będzie się czym chwalić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehehehhehe

no tu chyba nie pomogę... Na ulice jeszcze nie wyjechałam bo to totalna torówka czyli zero lamp, rejestracji, lusterek... :buttrock:

Jeździłam poza miastem. Szaaataaannn!! MA przełożenia sportowe co oznacza, że póki co nie mogę go ogarnąć póki nie założę fabrycznej zębatki. Zawieszenie ma też na tor. Mnie osobiście nie przeszkadza, że po mieście moto jest twarde bo to daje mniejszy komfort ale większy wyczucie prowadzenia. Składa się w zakręty jak marzenie i równie gładko wychodzi z zakrętu. Nie ucieka spod tyłka przy ruszaniu. Przyspieszenie super ale nie rwie na koło z byle powodu. Więcej będę mogła napisać w następnym sezonie. Wiem, że poprzedni właściciel był zadowolony i kręcił dobre czasy na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuu Madi to teraz chyba mogę śmiało jechać za Tobą bez marnowania czasu i zakrętów co ;)

 

 

 

Gratulacje i WIELKI RESPECT bo to naprawde poważny sprzęt :)

 

 

 

POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...