Skocz do zawartości

Przerywcz kierunkowskazów Virago 750


dark_rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W zasadzie jak w temacie. Musze wymienić przerywacz kierunkowskazów, gdyż po poprzednim właścicielu została mi "pamiątka" w postaci złej żarówki, co zaowocowało częściowym stopieniem przerywacza :icon_biggrin:

 

Słyszałem, że można bez problemu dobrać przerywacz samochodowy, który jest dużo tańszy. Czy to prawda? Czym się kierować, czy nie ma to wpływu na elektrykę w moto?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw okreslic liczbe przewodow w starym przerywaczu. powinny byc 3. jesli tak - zapraszam na pierwszy lepszy zlom i kupujemy przerywacz o trzech wyprowadzeniach oznaczonych: 31, 49, 49a. koszt do 5 zyli. jezeli chcesz nowy - szukaj w sklepach motoryzacyjnych. koszt do 20 zeta. nie kupuj w metalowych, cylindrycznych obudowach, bo sa to przerywacze starego typu. jak znajdziesz, to napisze jak podlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw okreslic liczbe przewodow w starym przerywaczu. powinny byc 3. jesli tak - zapraszam na pierwszy lepszy zlom i kupujemy przerywacz o trzech wyprowadzeniach oznaczonych: 31, 49, 49a. koszt do 5 zyli. jezeli chcesz nowy - szukaj w sklepach motoryzacyjnych. koszt do 20 zeta. nie kupuj w metalowych, cylindrycznych obudowach, bo sa to przerywacze starego typu. jak znajdziesz, to napisze jak podlaczyc.

 

 

Przerywacz w rzeczy samej ma 3 wyjścia :icon_mrgreen: Z połączeniem raczej nie będę miał problemu, gdyż złączki są tak ze sobą połączone, że nie można inaczej nic podpiąć. Czyli teoretycznie nie ma problemu, ze znalezieniem takiego przerywacza? Czytałem na forum, że ktoś podpiął przerywacz od malucha, ale właśnie z tego co pamiętam to są one cylindryczne, czyli starego typu. Zatem muszę udać się do sklepów motoryzacyjnych :icon_eek: Dzięki MłodyVFR za szybką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi zlaczkami to badz ostrozny! ja sie spotkalem z przerywaczami do motocykli, niby z 3 pinami, ale zamienione miedzy soba sygnaly. wiec jak kupisz przerywacz, to zanim go na pale wepniesz pomierz co i jak. na 31 masz miec mase, na 49 +, a 49a to wyjscie z przerywacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś okazało sie, że przerywacz do Virago który miał być dla mnie został sprzedany komuś innemu :icon_razz:

 

Nie byłem jeszcze w sklepach samochodowych,ale w sklepie internetowym znalazłem taką ofertę:

 

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...rywacze_kierunk

 

Tylko teraz tak. U mnie są 3 wyjścia. Niestety niczym nie oznaczone i na samym przerywaczu też nic nie jest napisane ;) Przerywacz wygląda dokładnie tak samo jak ten ostatni na stronie z tym, że ten zamiast 3, ma tylko 2 wyjścia :crossy: Poza tym jest identyczny!

 

I co ja mam w takiej sytuacji wykombinować? :icon_razz:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...