Skocz do zawartości

A CO Z ORLIM GNIAZDEM ??????


pan smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja będę na bank w okolycach 22-giej. Ale coś mie w motongu tyrkotać zaczyna niepokojąco - więc możliwym jest, iż bedę pieszkam - bo blisko mieszkam.

 

pozdro251

 

ps, a jak tam poznać kogokolwiek?

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za mile twarzystwo wczoraj. Padła wczoraj propozycja ,żeby czwartkowe spotkania przełożyć na piątek. Co wy na to .Myslę , że było by to znacznie wygodniejsze gdyby zdarzylo się nam zostać do świtu od zmierzchu oczywiście. Czyli od nastepnego razu :czwartkowe spotkania w piątek. Proszę wypowiedzieć sie na forum czy wszystkim pasuje taka zmiana. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Witam!

 

.... z frekwencją to troszkę do dupy było wczoraj... no cóż - takie życie. Myślę , że następnym razem będzie lepiej :-)

 

... a co tyczy się dnia spotkań ( czwartek czy piątek ? ) jestem za piątkiem !!!!! A jak reszta braci ?

WYPOWIADAĆ SIĘ PROSZĘ !!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa !!!a ja robocie siedze . gdzie jest moj marian ?????

qrwa to ja twoj marianek jestem tez wpracy bylismy z bratem tomaszem ale za tydzien jesli bedzie w piatek to sie zjawimy o dupa bo w piatej jestem na imprezie wiec w nastepny i kondonie tez cie kocham dzwonie do rybnika po motor tylko powiedz co to ma byc

pozdrawiam wszystkich marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to sluszna koncepcja, tylko ze jak bede w piatek pracowal to nie zmienia to faktu ze nie bede mogl "uczestniczyc" w spotkaniach,bo nawet dzisiaj bede gnil w robocie do poznej nocy lub wczesnego ranka

 

ppozdro kondon :)

 

 

qrwa to ja twoj marianek jestem tez wpracy bylismy z bratem tomaszem ale za tydzien jesli bedzie w piatek to sie zjawimy o dupa bo w piatej jestem na imprezie wiec w nastepny i kondonie tez cie kocham dzwonie do rybnika po motor tylko powiedz co to ma byc

pozdrawiam wszystkich marian

 

 

ej braciszku

 

czaryny bandyta taki jak ma tomek- moze byc ladnieszy ;) i czy wezma moja machine pod zastaw

 

trzym sie ja drukuje do rana znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...