Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może od teraz już przynajmniej będziemy wiedzieć do kogo machamy w Radomiu... i jak najbardziej przejażdżki, zloty i targi... do wiosny powinno się udać stworzyć jakąś poważną radomską grupę motocyklistów, a w zimie w NIGHTRIDER przy piwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dojechac z Lotniska? I kiedy macie zamiar się spotkac?

 

z bramy lotniska skręcasz w lewo, zjezdzasz z wiaduktu i lecisz do pierwszego ronda na którym skrecasz w prawo w ul. Słowackiego. Dojeżdżasz do pierwszych świateł i za światłami za skrzyżowaniem po lewej stronie jest klub, schodzi się po schodkach

 

 

PS a co robisz na lotnisku ???

 

może bym przypikował któregoś dnia.

 

 

może przyszły tydzień??? wtorek środa... może będzie okazja opić jakiś motorek Jupi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) przyszły tydzień jak najbardziej :wink: a co do wiosny aż miło pomyśleć, może i więcej ludzi z forum tu zajrzy :icon_eek:

 

Ok - to juz wiem jak dojechac

 

a co ja tam robie - pracuje na systemie sprowadzającym samoloty w trudnych warunkach w strefe lotniska i na ziemię :icon_mrgreen:

OOOOOO to będzie o czym pogadać - ciekawe czy widzisz paralotniarzy na radarkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - to juz wiem jak dojechac

 

a co ja tam robie - pracuje na systemie sprowadzającym samoloty w trudnych warunkach w strefe lotniska i na ziemię :icon_mrgreen:

 

 

to już wiemy kto bedzie odpowiedzialny za sprowadzenie nas do domów po wieczorkach w NightRider...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiemy kto bedzie odpowiedzialny za sprowadzenie nas do domów po wieczorkach w NightRider...

Ok - zrobie wszystko co w mojej mocy... ale ciekawe kto mnie sprowadzi :icon_mrgreen:

 

a co Wy robicie na codzień?

 

apropo paralotni - to czasem mamy Was na wskaźnikach

 

ale żadko się to przytrafia - chyba,że na paralotni jest trochę folji aluminiowej

 

(w każdym razie mieliśmy kilka razy dylemat co to jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest, "klubo-kawiarnia" jest, to może i jakąś nazwę wymyślimy?

np. Stalowe Rumaki - Radom :biggrin:

Co społeczność forumowa na to? :icon_mrgreen:

I byłby powód wychylić kufelek, bo imprezka założycielska to dobry powód - "chyba się mnie zdaje" :D

Edytowane przez jojo41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się spotkać i zrobic imprezkę to - każdy powód jest dobry :icon_mrgreen:

 

Natomiast cyt:" imprezka założycielska" to juz jest obowiązek aby ją zrobić i przechylić kufelek - albo nawet dwa :biggrin: :icon_mrgreen: :D Pozdr.

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest, "klubo-kawiarnia" jest, to może i jakąś nazwę wymyślimy?

np. Stalowe Rumaki - Radom :)

Co społeczność forumowa na to? :)

I byłby powód wychylić kufelek, bo imprezka założycielska to dobry powód - "chyba się mnie zdaje" :D

 

 

ja myślałem nad koszulkami forumowymi oge się tym zająć tylko potrzebuje logo co tam ma być napisane i wymiary koszulek dla Was...

 

tak...trzeba to jakoś ogarnąć wszystko przy jakimś piwie :)

 

widzieliście to????

 

http://uk.youtube.com/watch?v=VpSct8XIe5o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem nad koszulkami forumowymi oge się tym zająć tylko potrzebuje logo co tam ma być napisane i wymiary koszulek dla Was...

 

tak...trzeba to jakoś ogarnąć wszystko przy jakimś piwie :)

 

widzieliście to????

 

http://uk.youtube.com/watch?v=VpSct8XIe5o

Chcesz żebym z krzesła spadł :)

Stalowe Babcie I Kapcie - Ładnie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Peny dzialaj dzialaj :D a co do NightRidera to poczekajcie az kupie moto, kolejeczka na moj koszt bedzie :)

a jak nie znajde nic do niedzieli blisko to chyba padnie jednak na wersje pierwotna, czyli:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M542512

 

wiec jest szansa na NightRidera w przyszlym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...