Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję wypożyczyć taką przyczepkę jak w temacie na sobotę 8.11. Wszelkie namiary mile widziane :banghead: (byle odpowiednio wcześniej :lapad: )

W wypożyczalni przy ul. Warszawskiej, ok. 200m za Automobilklubem po lewej stronie jadąc od strony centrum mają przyczepkę motocyklową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wypożyczyć taką przyczepkę jak w temacie na sobotę 8.11. Wszelkie namiary mile widziane ;) (byle odpowiednio wcześniej :wink: )

25zł kosztuje doba, tylko jak możesz pożycz od kogoś pasy bo wypożyczenie 1sztuki to 5zł.Njalepiej zadzwoń i zarezerwuj sobie - tel do nich to: :biggrin: 048 381 36 65

;)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Właśnie już tam byłem i zaklepałem sprzęt na sobotni poranek. Jak wszystko dobrze pójdzie to ok. 15 w sobotę wracam z nowym intruzem 1400 :biggrin: Będzie okazja! :flesje: Żeby tylko nie lało w niedzielę trzeba będzie sprzęta przyzwyczaić trochę do radomskiego asfaltu :crossy:

Aha szczeniaku! W tej sytuacji temat moto zza wielkiej wody odraczamy na lepsze czasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałes intruza???????????? a tak do mnie pasował.............

Ano pasował, pasował :notworthy: ...ale niestety zakochałem się w innym :notworthy: , a ten nagle stanął nam na drodze do wspólnego szczęścia :buttrock: no i wiesz ja to jest...Spieprzaj Dziadu! :icon_rolleyes:

Na pocieszenie donoszę, że poszedł w ręce koleżanki motórzystki, a i blacha pewnie zostanie ta sama, czyli krótko mówiąc mamy nowego (nową) ridera w grodzie!

DZIEWCZYNY NA TRAKTORY!....tzn NA MOTORY!!! :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY CO SĄDZICIE O SUZUKI GSX 750 INAZUMA? PRZYMIERZAM SIĘ DO ZAKUPU TAKIEGO.

P.S. HONDA XBR 500 IDZIE W ODSTAWKĘ JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY :P)

 

 

http://grupy.scigacz.pl/Suzuki,GSX,750,Ina...60,2007_04.html - Tu jest troche wiadomosci

 

Specem nie jestem ale moim zdaniem to kolejny olejak suzuki który jest nie do zarżnięcia a przy tym ma świetny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...