Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zmiana TEMATU!!!

Czy pamiętacie jak pewien nienormalny facet wybrał się motocyklem do pracy...???

jeśli NIE to przypominam - tym nienormalnym facetem byłem ja (niestety...)

Od tamtego pamiętnego dnia mineło już kilka dzionków... natomiast dziś pierwszy raz poszedłem do garażu i... co zobaczyłem - moja VIRAŻKA zabłocona a silnik (aż płakać mi się chce) silnik calutki w kryształkach soli iiii moje polerki szlag trafił!!!(sól powżerała się w dekielki i ani myśli się zmyć)

Viróweczka wygląda tak jakby nie była moja

Co robić? Czy znacie jakieś magiczne zaklęcie aby to dziadostwo usunąć

POZDRAWIAM

 

 

 

(pytam poważnie HELLP...!!!)

 

:) :D :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana TEMATU!!!

Czy pamiętacie jak pewien nienormalny facet wybrał się motocyklem do pracy...???

jeśli NIE to przypominam - tym nienormalnym facetem byłem ja (niestety...)

Od tamtego pamiętnego dnia mineło już kilka dzionków... natomiast dziś pierwszy raz poszedłem do garażu i... co zobaczyłem - moja VIRAŻKA zabłocona a silnik (aż płakać mi się chce) silnik calutki w kryształkach soli iiii moje polerki szlag trafił!!!(sól powżerała się w dekielki i ani myśli się zmyć)

Viróweczka wygląda tak jakby nie była moja

Co robić? Czy znacie jakieś magiczne zaklęcie aby to dziadostwo usunąć

POZDRAWIAM

(pytam poważnie HELLP...!!!)

 

:icon_eek: :bigrazz: :banghead:

 

 

Witam! Bardzo dobrym kosmetykiem motocyklowym jest Castrol Bike Polish. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, usuwa owady, ożywia lakier, sprawdzony również na powierzchnich chromowanych (w przeszłości miałem 3 Virówki 750 i z lekkimi wżerami świetnie dawał sobie radę). Cena ok. 30zł za spray o poj. 0,4l. Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jest plan...

 

w wigilie chyba wszyscy mają wolne, jak będzie taka pogoda to może polatamy w strojach świętego Mikołaja?

musiało by być z 10 maszyn i mogłoby to nawet fajnie wyglądać... :lalag:

 

 

 

knajpę mam zamkniętą to później możemy się rozgrzać piwkiem

 

kto się pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jest plan...

 

w wigilie chyba wszyscy mają wolne, jak będzie taka pogoda to może polatamy w strojach świętego Mikołaja?

musiało by być z 10 maszyn i mogłoby to nawet fajnie wyglądać... :buttrock:

knajpę mam zamkniętą to później możemy się rozgrzać piwkiem

 

kto się pisze?

 

Jeśli zdążę złożyć moto i będzie ciepło to tak. Ale czemu w samą Wigilie :icon_mrgreen: Ja o 15-tej mam już kolacje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta "G3 farecla" + tarcza filcowa + wiertarka + cierpliwosc i determinacja

 

PS: jesli sa jakies wzery i chropowatosc to zacznij od papierow sciernych 800-1200-1600-2000 a na koniec 2000 z woda, po tym pasta G3

Dzięki Xylo :notworthy:

 

Witam! Bardzo dobrym kosmetykiem motocyklowym jest Castrol Bike Polish. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, usuwa owady, ożywia lakier, sprawdzony również na powierzchnich chromowanych (w przeszłości miałem 3 Virówki 750 i z lekkimi wżerami świetnie dawał sobie radę). Cena ok. 30zł za spray o poj. 0,4l. Polecam!!!

spróbuje również tego.

:rolleyes: :banghead: :smile:

napiszę jak mi poszło.

POZDRAWIAM!!! i lewa w górze :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta "G3 farecla" + tarcza filcowa + wiertarka + cierpliwosc i determinacja

 

PS: jesli sa jakies wzery i chropowatosc to zacznij od papierow sciernych 800-1200-1600-2000 a na koniec 2000 z woda, po tym pasta G3

 

 

ładnie tak eksponowac swoje klejnoty?:icon_razz: no nie myslalam ze na to cię stac........i jeszcze na dodatek ten nocnikhahahhaa mam nadzieje ze to nie kask :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, gdzie w radomiu kupujecie olej i filtry?

Ja jeszcze nie kupowałem bo nie było potrzeby, ale mój wujaszek ostatnio był w HONDZIE na ul.Limanowskiego (mimo że ma bandita) i stwierdził że towar jest dobry i nawet w normalnych cenach :icon_twisted: Może tam :D

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję oleje i filtry w "Inter cars" ul. Kusocińskiego 18 (róg Miłej i Kusocińskiego). Jeżeli czegoś nie mają na miejscu sprowadzają w ciągu 24h, dają upusty, filtry K&N i tańsze, oleje min. Castrol i Mobil1. Pozdrawiam!

Ja na allegro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...