Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oooooo a ja juz myslałem, ze szczeniak zwyczajem niedzwiedzim zapadł w sen zimowy i smacznie bedzie chrapał do wiosny a tu nieeeee :icon_evil: przebudziła sie w nim bestia weekendowa i chce mu sie pic znowu, coz moge napisac, skromnie tylko powiem, ze jestem oczywiscie do dyspozycji hehehehehe :rolleyes: :biggrin:

to wychylcie i za mnie dzban zlotego napoju... ja dzisiaj jade ogladac NOWE moto :crossy:

zdjatka wrzuce tuz tuz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie o Was martwic moi drodzy, straszny spokoj tu ostatnimi czasy, czyzby temperaturka na zewnatrz Was troche przytemperowala :) czegos na rozgrzanie trzeba :icon_razz:

 

mnie pomalu zaczyna juz lamac w dobra strone, bo narazie to sie bawie w puzle z moimi kregami :icon_mrgreen:

wczoraj ulozylem z nich motorek, to te po zlosci ulozyly sie w wyjezdzajacy samochodzik :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

 

Krzycho jak kupisz to pochwal sie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janciowodnik podaj szczegóły tej trasy do Pionek bo nie wiem czy mi pod chałupą latem nie jeździłeś, a ja latałem do okna jak...

 

 

mniej wiecej jade tak od siebie z janiszpola, to wale sobie na makow, oplotkami mniej wiecej kierunek na siczki, mniej wiecec trzymajac sie torow, i zaraz za jedlnia zaczynaja sie lasy, a tam to juz sciezek jest od pyty dla maniakow blota, z licznika wychodzi okolo 50 km w jedna strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xylu gdzie grałeś i z kim i dlaczego ja nic o tym nie wiedziałem :D :banghead: a przecież mogłem być chociaż polewającym...tzn podającym, a tak to wylądowałem na ławce rezerwowych :D

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie. Który to jestem ja? Na zwycięzce czeka 1/2l.

Grzesiek

Obstawiam że jestes w niebieskiej czapeczce i trzymasz blondyneczkę na kolanach :biggrin: wygrałem :lapad: :icon_mrgreen:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...