Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wybiera się ktoś z RADOMIA na Borki 16/17/18-XI-07?

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=84387&st=160&

Ja miałem w planach, ale niestety sytuacja finansowo-psychiczna mi nie pozwala :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podajcie proszę jakieś ciekawe trasy w okolicach Radomia, gdzie najczęściej jeździcie. Jeśli nie jest to tajemnicą. Myślę o jeździe rekreacyjnej. Ja ze swej strony podaję fajną trasę z Radomia do Dęblina wzdłuż torów kolejowych.

Pozdrawiam

Grzes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa panie moderatorze Peny, wczoraj napisałem tu posta a dzis patrze, ze go nie ma jednak, został wywalony za tresci czy forum glupieje? nie napisałem tam nic szczegolnie obelzywego :)

 

 

Xylo chyba żartujesz :icon_mrgreen:

 

jeśli przenoszę albo usuwam (jeszcze żadnego nie usunąłem) to pierwsze co to Was informuje o tym. A nie było mnie przez kilka dni to nie wiem co się działo...

 

więc to nie moja sprawka :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peny spokojnie, ja nie twierdze, ze usunałes a nawet jakby to po to cie mamy tutaj (miedzy innymi) :evil: Chodzi o to, ze napisałem i wyparował ale podobno wczoraj własnie takie jaja były na całym forum. Moj biedny poscik widocznie tez stał sie ofiara tego zamieszania. Zal mi troche bo to byl moj najpiekniejszy poscik ale z powodu sklerozy nie potrafie go juz zacytowac. Wspiąłem sie na wyzyny erudycji i akurat musiało forum zwariowac :icon_rolleyes: Wyglada na to, ze bezpowrotnie przepadła szansa na odzyskanie tych "złotoustych wersetow" :bigrazz:

 

 

Xylo... musisz więc wypić dokładnie tyle samo ile wypiłeś zanim dopadły Cię takie złote myśli, nasze forum nie może stracić tak bogatych wpisów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...