Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 na 10 i to jeszcze jak umie czytac bo dlaczego chodza w parach jeden umie pisac a drugi umie ttoche czytac

 

Sa roznego koloru?

 

 

Ciekawostka.W Selgrosie kupiłem przyzwoitą siatkę bagażową o naprawdę gęstych okach gdyby ktoś zainteresowany.[/quote

 

Sa roznego koloru?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze streszczenia to policjaty korzystają i takie są efekty że dowody chcą zabierać :dry:

Ciekaw jestem swoją drogą ilu z drogówki zna te wytyczne?

to jednak bym się nadawał na psa a ja głupi nie chciałem zdawać do szkółki jak mialem okazję :P Edytowane przez Carlon

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co pamipamiętam to pomiar powinien być wykonany przy 50% obrotów przy których jest osiągany maksymalny moment obrotowy. Czyli jak maksa masz przy 7000 to pomiar powinien być wykonany przy 3500. Dodatkowo miernik musi być prostopadle do motocykla i w określonej odległości podajże 50cm ale tego już nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W czwartek ściągałem znajomego motocykl(Bandit 1200) do Radomia, miał chłopak pecha i łoś wyszedł mu na spotkanie :ohmy: Kumpel żyje, łoś nie :blink:

http://www.lublin112.pl/luszczow-los-zginal-zderzeniu-autem-osobowym-foto/

 

Chopy uważajta na siebie :excl:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to jeździec z Raiders of Flames. Łosiowi wyjechał z bara , że tamten padł jak długi. Twardziel z niego , poza wybitym barkiem , ma tylko lekkie otarcia twarzy , skutek używania kasku bez szczękowego. Maszyna też nie bardzo ucierpiała jechał naprawdę wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

my tez ledwo się wyślizgnęlismy, bo pan na rondzie na Limanowskiego zajechał nam drogę jak zjeżdzaliśmy z pasa wewnętrznego............jeszcze się ch.. ciskał. Miał szczęście , że nam ryski nie zrobił bo bym go zniszczyła :cool: Co się dzieje z tymi ludzmi, kazdy jakis rozkojarzony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...