Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem u goscia na Warszawskiej. Jakby od tyłu marketu trzeba zajechac. Przed samym rondem w prawo i zaraz znowu w prawo. Ten tapicer juz dwa razy mi robil siedzenia. Powiekszał, przerabiał, obszywał i jestem zadowolony. Od razu zrob sobie z folia zeby ci gabka nie nasiąkała woda, on wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie w Radomiu mogę obszyć kanapę ?

Jeżeli chcesz tylko obszyć to mogę Ci załatwić namiar na kogoś w Radomiu, ale jeżeli chcesz profesjonalnie przerobić, czyli profilowanie + obicie to radziłbym wybrać firmę specjalizującą się w kanapach motocyklowych. Ja swoją kanapę wysłałem do Mariomoto, w czwartek mi ją odsyłają więc wkrótce będę mógł wyrazić swoją opinię. Obecny czas oczekiwania ok 7 dni od momentu wysłania. Bliżej Radomia ewentualnie firma w Grodzisku Mazowieckim.

Edytowane przez przemoXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakieś specjalne moto ale prawie 3 tysiąc km w tym sezonie zamykam a d..boli.Szukam raczej kogoś na miejscu.Może warto było b poczekać do końca sezonu i gdzieś wysłać.Po tylu latach przerwy każdą wolną chwilę wykorzystuję.

 

Ktoś ma ochotę 13-15.07 ? Bieszczady-Pieniny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyważają gdzieś w Radomiu felgi do moto? W szczególności zależy mi na kołach od mojej CBR 125 bo przy zmianie opony chciałem żeby wyważyli to powiedzieli, że owszem, ale się okazało, że za mała średnica w łożysku. Więc macie kogoś kto by to zrobił? Czuć lekkie bicie z przodu i z tyłu, a że opony całkiem nowe (z tyłu ma nie całe 200 km), więc szkoda żeby je trochę popsuć w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu Wosniki polecam zakład. Ul. Wosnicka przed skretem w Bulwarowa po prawej jadąc od miasta Sucha/Wosnicka. Gosc zakłada i wyważa koleczka od motorow za groszowe pieniadze i bez problemu. Jadac od Maratonskiej w Bulwarowa do konca i w lewo w Wosnicka. Po skrecie po lewej jakies 100m, po prawej sklep spozywczy w domku.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć koledzy,

mam zamiar zrobić sobie przejażdżkę do Kazimierza. Nie chce mi się jechać trasą oklepaną i ruchliwą (przez Puławy) i wymyśliłem sobie przez Przyłęk i Janowiec. Czy ktoś wie może jak wygląda sprawa z promem? Jest w miarę bezproblemowo się dostać na drugi brzeg Wisły?

Pozdrawiam,

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.Gdybyś kiedys chciał to można do Kazika jechać na iłżę ,solec n/wisłą tam na prom i dalej.sorki więcej nie piję :D 1 września w pieniny jade jeśli pogoda pozwoli jak ktos chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...