Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję jakiś kontakt do kogoś z grupy ADRENALINA lub jakiejs innej motocyklowej oficjalnej lub nie moze byc i MC z naszego rejonu która to zechciałaby wziąc udział w debacie organizowanej przez WSH 27 kwietnia(sobota)na temat bezpieczenstwa na imprezach masowych- oczekiwania od uczestniczących oraz i co mozna a co nie mozna. Może ktos zna jeszcze jakies inne grupy- oficjalne lub nie np jakas grupa czy to zrzeszenie kibiców z radomiaka czy broni, młodziezówki polityczne lub inne, graficiarze czy inni. Bardzo byłabym wdzięczna, to takie moje zaliczenie na ocenę... ;)

ps. mogą byc osoby, króre biorą udział bądz organizują takie masówki(np. koncerty)

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj o kontakty na portalu Freeradom czy Bzicool, Rockzone.Powinni dac namiary na organizatórów koncertów.Chyba że da sie zaprosić właściciel G2 :)http://www.black-ball.eu/bb-rock-zone/

 

Ludzie w tym siedzą ,bywają lub organizują.Możesz zacząć od tego że to przecież ich bezpośrednio dotyczy.NIe ruszam chyba dzisiaj bo z chęcią bym zagadał osobiście.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kwiatowej 8, na glinicach w zeszłym tygodniu zmieniałem oponkę, i tym samym skończyłem przygotowanie motorka do sezonu, jeszcze tylko muszę sobie kupić ramkę na tablicę od Tytusa i można śmigać. Ale też sam wykręciłem koło, chyba że za dopłatą można by się z panami dogadać.

Edytowane przez piotreksuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze pojechać na kelles-krauza tam ci zrobią, tylko trzeba ich pilnować bo obchodzą się z felgami trochę mało delikatnie. Jak byłem z dziurą to mi wyważyli metodą kreski na oponie i na feldze :) chyba im się nie chciało iść do wyważarki. Samo wyważenie 21 zł :banghead: a roboty minuta.

W ogóle to duże zamieszanie zawsze tam jest i nie jeździjcie tam. :blink:

 

Nie wiecie ile mniej więcej kosztuje obicie kanapy?

Edytowane przez kevin55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto nie lubię tzw po znajomości bo jak cos nie tak i jest opier...to się znajomy obrazić może.Tak to za 5 zet masz opcje zjeb...ile wlyzie.Pomyśl sobie taka psychoterapia za jedyne kilka zet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...