Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wła

Na Wosniki przyjedz i ci zrobia koła szybko, tanio i porzadnie. Sucha/Wośnicka po prawej stronie przed skrętem w Bulwarowa.

 

TiTus, fajny samochodzik tylko po co mu swiatla z przodu zamalowałeś??? noooo i ten uchwyt do otwierania bagażnika "troszke" duży ;) Ile to ma konikow i na którą oś napęd? Jak ma powyzej 200 i naped na tył to chcę się przejechać :) Tylko nie dzisiaj bo wczoraj ostro pochlałem.

 

Właśnie, trochę mnie zawiódł z tą mocą :sad: ....Myślałem że jak motorkiem wcisnę i pojadę a tu trza do 3 biega zrzucić i w ogóle jedzie jak normalny samochód...

Napęd przód, niestety, też bym chciał tył...kucy trochę mniej niż wymagasz....Ale za to prowadzenie...jak gokartem, reaguje na najdrobniejszy ruch kierownicą,,, po koleinach musisz walczyć o życie jak na moto ale winkle, sama bajka...siła odśrodkowa go nie dotyczy...opony ma 245 szerokie, poprzeczki amorów i się fajnie klei do drogi...

 

Na uchwycie Inga pranie będzie suszyła :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie padło wspomaganie co najdziwniejsze razem z tym jak pdlo mi wspomaganie zapalila mi sie kontrolka czerwona ( przypominajaca akumulator i na niej plus i minus ) nie wiem co sie stalo

 

:blink: :banghead: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titi a czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak to zrobić i co to jest ten zegareczek?

 

Wpadnij do sklepu to Ci wszystko wytłumaczę jak to sprawdzić...Szczerze mówiąc i bez czujnika dasz radę, przynajmniej orientacyjnie...

 

Ja miałem i wspomaganie i ładowanie padnięte w okolicach 5 rano, jak z Groty wychodziliśmy,,,Przynajmniej próbowaliśmy wyjść o własnych siłach :offtopic: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie padło wspomaganie co najdziwniejsze razem z tym jak pdlo mi wspomaganie zapalila mi sie kontrolka czerwona ( przypominajaca akumulator i na niej plus i minus ) nie wiem co sie stalo

 

moze cos sie zepsulo?!? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...