Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musze was ostrzec, ze wszelkie takie naszywki a szczegolnie na plecach sa jak czerwona płachta dla byka, jesli to zobaczy ktos z MC to zerwie nam to razem ze skora z plecow a z tyłkow zrobią jesien sredniowiecza, szczegolnie jak sa w grupie a oni inaczej sie nie poruszaja :biggrin: sa okropnie uczuleni na cudze rękodzieło, naszywek na plecach strzegą jak krawcowe wzorow sukienek :biggrin: dziwactwo straszne ale lepiej na to uwazac bo potrafia byc bardzo zawzieci :bigrazz:

 

musze was ostrzec, ze wszelkie takie naszywki a szczegolnie na plecach sa jak czerwona płachta dla byka, jesli to zobaczy ktos z MC to zerwie nam to razem ze skora z plecow a z tyłkow zrobią jesien sredniowiecza, szczegolnie jak sa w grupie a oni inaczej sie nie poruszaja :biggrin: sa okropnie uczuleni na cudze rękodzieło, naszywek na plecach strzegą jak krawcowe wzorow sukienek :biggrin: dziwactwo straszne ale lepiej na to uwazac bo potrafia byc bardzo zawzieci :bigrazz:

Xylu masz rację :lalag: ale przecież nie będziemy kopiować prac innych a szczególnie zarejestrowanych klubów. Raczej chodzi o wolną grupę "romeciarzy"

 

Jak będzie jakieś spotkanko dajcie znać- postaram się pojawić :crossy: A jak pogoda będzie w "miarę " dobra to przyjadę :crossy:

daj telefon :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dojechac z Lotniska? ...

Dodalem mapke jakby co http://nightrider.ovh.org/kontakt.htm

 

Ok - w takim razie wstępnie umawiamy sie na środę :smile:

Ja to tylko w weekendy i to niektóre bywam w R-miu. Najwczesniej 27go :biggrin:.

Prosba; Jak bedziecie w Night Rider to dajcie wlascicielowi - Darkowi namiary na mnie z prosba zeby oddzwonil, od 3 dni probuje bezskutecznie, a chcialem ustalic kilka spraw. Powinien mnie kojarzyc, co prawda napomknalem mu tylko o tej stronie i nie bylo konkretnej rozmowy, gdyby cos to ja zostawialem zaproszenie na slub, skojarzy. Przekazcie mu ta wiadomosc, ja bede jeszcze probowal go lapac.

 

:lalag: właśnie dżinsowe bezrękawniki z wyszywanym logiem :biggrin: :crossy:

Kluby Motocyklowe - warto zobaczyć

Hola hola...

Wejdz na "Informacje ogolne" na tej stronie i na "CHCESZ ZALEGALIZOWAĆ SWOJE BARWY KLUBOWE? - czytaj..."

to nie jest takie hop siup, na pewno chcecie od razu klub zakladac? nie mozemy przez jakis czas pobyc grupa kontaktujaca sie na forum (i nie tylko) i latajaca razem po okolicy? Jeszcze subforum nie mamy, dopiero zaczynamy sie poznawac, przynajmniej niektorzy z tego co wiem, moze nie zaczynajmy od zakladania klubu i robienia naszywek? Na koszulke sie pisze jak bedzie fajna i wykorzystal bym w niej logo forum, w koncu gdzie sie teraz kontaktujemy(?), ewentualnie poczekalbym na nasze subforum i umiescil o nim info. Jak sie znudza to "swoje radomskie" zrobimy w przyszlym sezonie (?), kurde nawet z Wami nie latalem jeszcze na moto :biggrin:. Ale do obszywania kamizelek czy kurtek to chyba dluzsza droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z Radomia przyszła Zima do Opoczna:-( :crossy: właśnie zaczoł padać śnieg... Ale podobno w przyszłym tygodniu ma się znowu ocieplic :lalag:

W Wawie caly dzien pada deszcz, poki co sniegu nie widzialem, ale pogoda jest typowo antymotocyklowa :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki organizujemy z ludzmi z Naszego Forum tzw. Rozpoczęcie sezonu Zimowego w Borkach

 

wstępny termin ustaliliśmy na 17/18-XI-07

 

(Może ktoś z Radomia jest chętny bo robimy listę)

 

zajrzyjcie na temat:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...33;entry1054520

 

Pozdrawiam Przemo :icon_question:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ludziska, co do "naszego" klubu - konczymy temat na takim etapie na jakim jest teraz, jak chcemy sobie zyc spokojnie nie martwiac sie o to czy nie bedziemy pewnego dnia zwierzyna to zostajemy na takim etapie jak teraz, mamy forum, mamy kontakty na siebie i nie potrzebujemy na plecach zadnych barw...

 

jestem po rozmowie, ktora uswiadomil mnie troszke z pewnymi zagrozeniami wiazacymi sie z noszeniem barw - bez znaczenia czy sa ona powielane czy zupelnie inne!!!

 

 

nie wiem jak Wam ale mi to wystarczy...

pozdr

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chciałem napisac o takiej patologi(bo inaczej nie da sie tego nazwać) i zapytać jak to załatwić. jest gdzies na forum o tym wiec poczytajcie sobie. dla mnie to jest chore.
Witam Kolegów z Radomia! Przecieram niewinne, chabrowe oczęta i co widzę? Macie podobne problemy z tzw. 'barwami' jak my... Zgodzę się z opinią Peny, że to chore. Jeśli na samym początku zaakceptujecie te reguły będziecie ich propagatorami czy to wam się podoba, czy nie. Jeśli odrzucicie będziecie samymi sobą bez tych dziwnych plemiennych rytuałów. BTW - cieszy mnie żywioł, jaki ogarnia coraz większe połacie naszej Polski. Pozdrowienia z wielkopolski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów z Radomia! Przecieram niewinne, chabrowe oczęta i co widzę? Macie podobne problemy z tzw. 'barwami' jak my... Zgodzę się z opinią Peny, że to chore. Jeśli na samym początku zaakceptujecie te reguły będziecie ich propagatorami czy to wam się podoba, czy nie. Jeśli odrzucicie będziecie samymi sobą bez tych dziwnych plemiennych rytuałów. BTW - cieszy mnie żywioł, jaki ogarnia coraz większe połacie naszej Polski. Pozdrowienia z wielkopolski!

A to miało być takie tam - zabawa, logo, naszywki - czyli znaki rozpoznawcze bez większych reguł. Ot tak Radom razem. Latać razem i się bawić. Ale zawsze można sobie na kasku kaczora Donalda dokleić - na to chyba niema regulaminów?

Radom pozdrawia Piłe.

Edytowane przez jojo41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, nie ja to wymyslilem ale niestety tak jest. MC takie myslenie narzuca wszystkim innym motocyklistom nie pytajac nas o zdanie a jesli nam sie cos nie podoba to zwyczajnie chca nas lać. Nie wiem kto im dał takie prawo ale mysle, ze sami je sobie wzieli siła własnie, bijac i straszac. Metody sredniowieczne i mozna im sie tylko toporem przeciwstawiac ale problem w tym, ze oni trzymaja sie razem i tylko czekają na pretekst zeby komus wp....., Dlatego wole im oddac ten kawałek plecow i niech sie ciesza chłopaki ze swoich wyszywanek. Jedni lubia dziergac serwetki na plecach a inni wola jezdzic motorem :crossy: Ja zdecydowanie wole to drugie chociaz wnerwia mnie, ze ktos zabrania mi pod grozba pobicia robienia z plecami mojej kurtki to na co mam ochote. Mam nadzieje, ze kiedys cala reszta nie zrzeszonych w koncu wpier............. tak tym z MC, ze sie skonczy ich terroryzm. Nie wiem tylko czy bojka warta serwetki, bo ja spokojny z natury czlowiek jestem i leniwy a w bojce to sie trzeba spocic, pozniej myc aaaa ja wole zimne piwo pic.....olejcie to :biggrin:

A ja w proteście nakleję sobie na plecy reklamówkę Biedronki albo Tesco i będzie miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...