Skocz do zawartości

serwis CBR 900 SC33


kichacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

luz zaworowy ssacy - 0.13-0.19

wydech - 0.22-0.28

 

"jakie powinno być podciśnienie w gaźnikach " - czy to jest z serii podchwytliwych ? :wink: =TAKIE SAMO ???

 

"na czym polega czyszczenie gaźników ?" - t.j.w. ? = na usunięciu ciał obcych ? :icon_razz:

 

AdamOSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o podciśnienie mi chodzi zeby ustawić tak zeby nie za duzo nie za mało - bo nabyłem wakuometry do swojego warsztatu

a czyszczenie gaźników - wchodzi mi o to czy to jakos sie przepłukuje płynami czy mozna po ciśnieniem powietrzem - chodzi mi o to zeby jk najmniej rozbierac

 

POZDRO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Nie chciałbym żebyś się obraził , ale jeszcze dużo czytania przed tobą

Podpowiem :

1. nie za dużo i nie za mało

2. kiedyś sam dojdziesz do wniosku że warto było jeszcze tą jedną "śrubkę" odkręcić i troszkę potu wylać niż wyjmować jeszcze raz gaźniki .

 

Dobrze że nie kupiłeś hamownie - co ja bym Ci wtedy poradził :D-

 

Powodzenia przy dłubaniu .

 

AdamOSA

Edytowane przez AdamOSA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po pytaniu "na czym polega czyszczenie gaznika" sadze ze nie rzadko acz wcale nie czysciles gaznika ;-) Jesli tego nie robiles wczesniej to nawet nie zaczynaj sam, chyba ze masz gdzies po nosem kolege ktory Ci pomoze zlozyc to prawidlowo. Gaznikto wbrew pozorom dosc skomplikowane urzadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie gaźnika - chodzi mi o to czy sie rozbiera to na części pierwsze i przedmuchuje każdy szczególik z brudu czy mozna tak jak w samochodach np wpuścic specjalny płyn czyszczący w dysze pod ciśnieniem - zamiast mi wypominac jaki to jest kosmiczny wynalazek to byście konkret dali :buttrock:

 

widze ze źle sformułowałem pytanie na początku - albo sami nigdy tego nie robiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sami nigdy tego nie robiliście

 

Widzisz i tu nas rozgryzłeś .

Ja mechaniki boję się jak prądu .

Ale znalazłem dwóch na tym forum co to już robili , tylko w innym dziale . Może oni nie odwiedzają tego ?

Nie będę taki pomogę , bo szukania to ja się nie boję .

Ci wiedzą

 

Pozdrawiam

 

AdamOSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...