Skocz do zawartości

Czyżby następca VMaxa?


Rekomendowane odpowiedzi

to jest bardzo fajny motocykl w zasadzie mój ulubiony. W ostatnim Świecie Motocykli jest fajny opis polecam naprawdę, gdybym miał kasse i był pełnoletni moto stałoby u mnie w garażu na bank!

 

No jak czytasz tylko opisy w ŚM to nie wiesz że na żywo moto to robi znacznie słabsze wrażenie... Ogladałem ten model w salonie i tak jak na zdjęciach mi sie podobał tak w rzeczywistości jest BEZNADZIEJNY!!! :? Totalna kaszana... Poza tym moto pali 9 litrów na 100 km, a zbiornik 15 litrów. Fajnie fajnie, nie da sie zrobić nawet 200 km na zbiorniku. Niby to naked na miasto, ale ja pier* jakie to ciężkie - nie chciałbym zawracać na takim klocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza masywnym przodem i napisem Yamaha nie ma nic wspólego z fałmaksem. Raczej upatrywałbym w nim oponenta dla Monstera. Jestem zbyt konserwatywny jak na takie wynalazki... Czyż by przyszedł czas na sprzedaż eFZety i zakup V-twina 1340ccm???? Jeszcze nie...

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada swietnie :D , napisze cos wiecej jak zrobi sie ladnejsza pogoda i bedzie warto pojezdzic tym moto. Bo na razie to troche strach :) pakowac sie z takim momentem na zimno i mokre drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada swietnie :D , napisze cos wiecej jak zrobi sie ladnejsza pogoda i bedzie warto pojezdzic tym moto. Bo na razie to troche strach :)  pakowac sie z takim momentem na zimno i mokre drogi.

 

Big, czyżbyś posiadał dostęp (...albo już moto?!) do tego mutanta?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u dilera w Gdyni i jeszcze nie ma go w sprzedaży , podobno ma kosztować poniżej 60 tyś zł., mają już kilka zamówień. Mieli kilka dni pokazowego który krąży po polsce. Na zdięciach wygląda zachęcająco , ma być następcą V maxa tylko marketingowo , natomiast wizualnie natomiast nawiązuje do stylu jaki zapoczątkowano u yamahy modelem Bulldog. Ciekawy jestem gdzie jest produkowany, bo Bulldog jest made in ITALY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...