Skocz do zawartości

pytanie o niezawodny skuter do pizzerii, co polecacie bo sie na tym nie znam...


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie potrzebuje skuterka do rozwożenia pizzy, wiec nie zależy mi na osiągach ani wyglądzie, tylko na jakości tanich i dostępnych częściach, niezawodności..

 

prosze o pomoc bo sam jezdze motorkiem tylko innego kalibru :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecałbym Piaggio ZIPP - mało pali,łatwa dostepnosc czesci, cena, mozliwosc zamontowania kufra, mała awaryjnosc ,mój kolega ma zippa juz 2 lata i jest z niego bardzo zadowolony.

 

no ja miałem taki sprzet i powiem tak, nakrecilem nim 25 tys km i dawał radę, a czy oszczędny to nie wiem, u mnie bylo z 4 litry na sto ale mozna zawsze kupic 4T bo w koncu na pizze to nie trzeba miec osiagow, chyba ze premia liczona jest od czasu w jakim dostarczasz pizze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor jest duzy a z mojej strony też polecam, piagio zipa, zalety zostały powiedziane juz wczesniej. Wystrzegaj sie jak diabeł święconej wody, wszelkiego rodzaju chińskich bubli - romety, kiłeje, jonhengi.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgierskie - robione w Chinach o ile dobrze pamiętam. 2 kolegów miało najdroższe w ofercie Matrixy ( teraz kosztuja 4899zł ) i jakość plastików i ich spasowania, mocowania, czy ciagłe problemy z odpalaniem mnie skutecznie odstraszyły od tej marki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wszystkie produkowane w chinach....

 

Moim zdaniem jak brac sprzet do rozwozenia pizzy, czyli będzie często uzywany trzeba wziąc cos dobrego z łatwą dostępnoscią czesci a nie jakis węgiersko-chiński badziew z supermarketu.

 

Tak jak mówiłem Zipp albo radziłbył równierz cos ze skuterów hondy lub yamaha- troche gorzej z czesciami ale trwałosc duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaggio Zipp dosyc drogi jest (ok.7500zł). Mówi się o przykładaniu Kymco do jakości i cen bardzo atrakcyjnych (ok 5000zł). Aha jeszcze pozostaje pytanie, ma to byc nowy skuter?

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M484116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...