Skocz do zawartości

Co mi możecie powiedzieć na ten temat?


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panas zapytaj kolegów, którzy już trochę kilosów nawinęli tymi motorkami np. shipp, luca.

Zobacz sobie prezentacje shipp'a, polecam ''dookoła Karkonoszy'', "Bieszczady", wtedy będziesz miał jakiś pogląd na chińskie motocykle.

:icon_mrgreen:

 

 

 

poza tym, moja opinia nie jest wyssana z palca lecz na podstawie opinii kolegów, którzy takie sprzęty "siodłali" poza tym sam miałem okazję widzieć przykre efekty chińskiej myśli technicznej. ot tyle, po prostu opinia.

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego modelu, więc trudno cokolwiek powiedzieć na jego temat. Traktując go jak resztę chińskiej motoryzacji motocyklowej, mogę powiedzieć, że kupując motocykl z tego rynku trzeba się liczyć z różnymi możliwościami. Opinie są bardzo różne, przechodzą z jednej skrajności w drugą. Jedni chwalą sobie te sprzęty inni wręcz nienawidzą.

Czytając opinie o tych sprzętach i patrząc na użytkowników chińskich motocykli /do których sam się zaliczam/ można powiedzieć, że są to bardzo różne maszyny, wręcz w obrębie jednego modelu można trafić na motocykl bezawaryjny albo na kompletną padakę, w której rozlatuje się wszystko, co może się rozlecieć.

Osobiście ja jestem zadowolony ze swojego motocykla. Nie psuje się, przeleciałem na nim niemal całą Polskę w jeden miesiąc i nie miałem żadnego problemu. Posiadacze tych sprzętów, z którymi mam /miałem/ osobisty kontakt również dalecy są od narzekania. Wszystkie neagtywne opinie znajduję jedynie w necie na forum /kilku forach. Nie przeczę, że są wyssane z palca, ale wydaje się, że tych pozytywnych jest jednak więcej, co bardziej istotne pozytywy dają właściciele, negatywy ludzie powołujący się na opinie właścicieli.

Reasumując to przydługie pisanie. Jest to motocykl od którego nie można dużo oczekiwać. Jeździ się nim w granicach 100-120km/h, bez żadnych szleństw. Typowy cruiser dla spokojnego, nie wymagającego człowieka. Cena poniżej 9tys za egzemplarz z silnikiem 250ccm jest do przyjęcia. Moim zdaniem kupowanie motocykla japońskiego poniżej 12-15tys zł jest już nie mniejszym ryzykiem.

Przy kupnie chińskiego motocykla trzeba się bardzo dobrze zastanowić, u kogo się kupuje i jaki jest serwis. Sieć jeszcze nie jest imponująca i łatwo trafić na nierzetelnego sprzedawcę i marnym serwisem. Pocieszające jest, że cały ten biznes idzie ciągle ku lepszemu. Sprzęty są coraz lepsze technicznie, jest coraz lepszy dostęp do części zamiennych i akcesoriów a serwisy wykonują usługi na wyższym poziomie. Rynek weryfikuje nieróbstwo i bylejakość.

Ale decyzja jak zwykle należy do tego, kto ma kasę.

Co by nie kupił, życzę przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Wymyśliłem sobie że na tyle na ile mnie stać to zrobie mojemu ojcu prezent i kupie mu jakiegos małego choperka... patrzcie co znalazłem: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...=tab%3DWatching

 

Czy ktos może mi powiedzięc coś na ten temat?? :clap: Co to jest w ogóle za marka, i czy takie cos jeżdźi!! Nie chce się wygłupić ale po raz pierwszy spotkałem się z takim motorkiem!! Z góry dziekuję za poważne podejście do tematu i tym samym poważne odpowiedzi!!

 

Pozdro All :crossy:

 

Kolego zapomnij o tej marce. Moj syn mial skutera tej marki dziekuje ze go sprzedal.

Jeszcze takiego badziewia nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...