Skocz do zawartości

SKłADANIE MOTOCYKLA OD PODSTAW


repas55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z moich klientów przyznał się właśnie do posiadania w szopie... bmw r-20 (sic!). MUSZĘ go zobaczyć! :icon_twisted:

Podziel się z innym i podaj namiar :icon_mrgreen: . A tak na serio to ja na twoim miejscu bym szybciej ruszył tyłek i to obejrzał bo może to rarytasik stan jakich mało (mi już jedna taka piękna okazja poleciała koło nosa :biggrin: )

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja coś powiem.jak nie masz doświadczenia w mechanice moto znajdź warsztat naprawiający maszynki,pogadaj z właścicielem i zaproponuj pomoc w naprawie w zamian za naukę ,potem możesa już coś działać sam

 

Też przychylam sie do takiej myśli. Zanim zaczniesz coś "remontować" poczytaj literaturę motocyklową, książki o mechanice pojazdów, poznaj rysunek techniczny. Bez tego , jesli nie będziesz miał kogoś, kto tobą pokieruje, polegniesz a z motocykla zostanie kupa złomu. Na pewno przy twojej "zielonośći" w materii mechanicznej motocykla sam, nawet z gotowych zespołów, nie złożysz. Do tego trzeba mieć i wiedzę i narzędzia i odpowiedni lokal. Ja sam coś wiem na ten temat, bo jeszcze w podstawówce (a było to lata swietlne temu) zaczełem remontować WSK 125. Gdyby nie pomoc ojca, to do dziś leżała by tylko kupka rozmontowanych części.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W branży motocyklowej faktycznie jestem zielony. Natomiast na mechanice pojazdowej trochę się znam. Jak to ktoś wcześniej napisał, lata świetlne w tył , skończyłem szkołę średnią związaną z mechaniką pojazdów. Miejsce do pracy też mam, czasu zimową porą będzie sporo,narzędzia też się znajdą. Prowadzę warsztat rowerowy, więc zimą niewile jest pracy. Zastanawiam się głównie od czego zacząć, jak zacząć i gdzie , czego szukać. Wasze rady są OK. Grzebię w necie za jakimś tanim złomem , ale coś mi to ciężko idzie. Jak jest złom to nie ma papierów, jak są papiery to cena jest chora. Itp, itd.

Ale nie ustaję w poszukiwaniach.

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...