Skocz do zawartości

Wydech Micron 1000RR


toom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam pytanie - co sądzicie o tym wydechu?

 

http://www.allegro.pl/item253630687_micron...owy_tanio_.html

 

 

 

Planuję zakupić i założyć ten tłumik do 1000RR. Nie znam modelu tego Microna, nie mogę też ocenić ilu letni

jest to tłumik.

 

Pytaniem jest czy wpasuje się on do 1000RR (ma 57cm) i czy jako torowy nie przesadzi z hałasem.

(akceptuję głośny, sportowy wydech liczę jednak na to, że nie będzie to hałas jak w sprzęcie bez tłumika)

 

pozdr.

 

p.s. może miał ktoś dokładnie taki wydech i będzie mógł podzielić się opinią

 

jest jeszcze taka alternatywa:

 

http://www.allegro.pl/item253988162_tlumik...n_czerwony.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:) Wydech spasuje :icon_mrgreen::) Wrazie czego możesz zawsze przerobić u ślusarza :wink::)Albo jakiegoś mechanika :) Iluletni to jest tłumik niewiadomo moze być roczny:) ale widać że zaawansowanie był używany, to po zarysowaniach można ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MICRONA ale był do 1000RR przeznaczony.jest bez legalizacji NOT FOR ROAD, ale jest w sam raz nie za głosny.Ja bedziesz chciał zadaptowac jakiś inny tłumik nie owal to moze to być ciezko smieścić pod siedziskiem.Osobiscie wolałbym dołozyć i kupic wydech przeznaczony do 1000 RR niz kombinowac i przerabiac.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dosc czuly motocykl i nie ma co kombinowac. kup sobie scorpiona pod twoj motocykl i bedzie ok.w takim moto nie ma co rzezbic.

 

 

a przy tym czerwonym opis mnie powalil. "...nie wiem z jakiego motocykla ale bedzie pasowal do kazdego..." co za kretyn to pisal.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...