Skocz do zawartości

Sylwester 2007/2008/Mirosławice


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z oczekiwaniem grupy Mirosławice podaję że istnieje możliwość wspólnego pożegnania starego roku i powitania nowego 2008 w Mirosławicach k/Wrocławia.

Warunki;

koszt zabawy sylwestrowej 400 zł.od pary,

nocleg ze śniadaniem od osoby 25 zł.

Chętni do wspólnej zabawy proszeni są o wpisywanie sie na listę.

Jeśli są takie osoby to proszę o przesłanie na moje konto zadatku w wysokości 50.zł lub osobiście w motelu podając hasło Janek.Ilość miejsc jest ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z oczekiwaniem grupy Mirosławice podaję że istnieje możliwość wspólnego pożegnania starego roku i powitania nowego 2008 w Mirosławicach k/Wrocławia.

Warunki;

koszt zabawy sylwestrowej 400 zł.od pary,

nocleg ze śniadaniem od osoby 25 zł.

Chętni do wspólnej zabawy proszeni są o wpisywanie sie na listę.

Jeśli są takie osoby to proszę o przesłanie na moje konto zadatku w wysokości 50.zł lub osobiście w motelu podając hasło Janek.Ilość miejsc jest ograniczona.

Janek zgodnie z rozmową ja sie piszę, oczywiście z Basią.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek bardzo prosimy o konkrety co gdzie i co w cenie

-A manowicie spotkanie -Motel w Mirosławicach k/Sobótki (w tym miejscu odbyło się spotkanie karnałowe w tym roku.Było nas około50 osób)

Kiedy -zazwyczaj od stuleci pożegnanie roku odbywa się chyba? 31.12/01.01.

W cenie - żarcie ,popitka i coś mocnego.Zabawa zaczyna sie tradycyjnie koło20.00 a kończy sie nad ranem ale można przedłużyć na dzień następny.

Gwóżdż programu -striptis Kosin ze mną czyli Pierwoszowem ale pod warunkiem że Hamir przygotujesz swój motorek-koniecznie ubarwiony w czewone wstąszki :icon_mrgreen:

A tak na poważnie sylwester- będzie co jeść i pić , przy dobrej muzyce-(po imprezie karnawałowej wszyscy byłi zadowoleni ).Do pozbycia się % w organizmie ,lekki sen przy małym piwku i wieczorem powrót do chaty.

Zamówiłem na początek 30 miejsc. A na dzień dzisiejszy jest 60.Sziedzimy razem przy jednym długim stole-cyba że są inne propozycje. Wiecej informacji otrzymacie pod nr.telef.0713162780-Motel w Mirosławicach k/Aeroklubu Dolnoślaskiego.

 

A w szczególności- dokładnie kiedy jest ten Sylwester? :icon_razz:

W zależności od ? przekonań religijnych ( najczęściej obchodzi się 31.12/01.01.)

Szefowa z Mirosławic poinformowała mnie że organizuje też Andrzejki-ale pamietajmy o imprezie w Czechach (9-11.11.)ale co tam jak sie bawić to trzeba sie bawić.Na impre karnaławałową w lutym Perak przjechał motorem(to jest gieroj)

 

-A manowicie spotkanie -Motel w Mirosławicach k/Sobótki (w tym miejscu odbyło się spotkanie karnałowe w tym roku.Było nas około50 osób)

Kiedy -zazwyczaj od stuleci pożegnanie roku odbywa się chyba? 31.12/01.01.

W cenie - żarcie ,popitka i coś mocnego.Zabawa zaczyna sie tradycyjnie koło20.00 a kończy sie nad ranem ale można przedłużyć na dzień następny.

Gwóżdż programu -striptis Kosin ze mną czyli Pierwoszowem ale pod warunkiem że Hamir przygotujesz swój motorek-koniecznie ubarwiony w czewone wstążki :icon_razz:

A tak na poważnie sylwester- będzie co jeść i pić , przy dobrej muzyce-(po imprezie karnawałowej wszyscy byłi zadowoleni ).Do pozbycia się % w organizmie ,lekki sen przy małym piwku i wieczorem powrót do chaty.

Zamówiłem na początek 30 miejsc. A na dzień dzisiejszy jest 60.Sziedzimy razem przy jednym długim stole-cyba że są inne propozycje. Wiecej informacji otrzymacie pod nr.telef.0713162780-Motel w Mirosławicach k/Aeroklubu Dolnoślaskiego.

W zależności od ? przekonań religijnych ( najczęściej obchodzi się 31.12/01.01.)

Szefowa z Mirosławic poinformowała mnie że organizuje też Andrzejki-ale pamietajmy o imprezie w Czechach (9-11.11.)ale co tam jak sie bawić to trzeba sie bawić.Na impre karnaławałową w lutym Perak przjechał motorem(to jest gieroj)

Wiem.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezy w Mirosławicach są super, byłem z Jankiem w lutym na zabawie karnawałowej z noclegiem, było tez trochę lada z braci motocyklowej...Janek może rzucic temat na EKG, jest przeca parę osób z naszych stron, oprócz tych z grypy Mirosławic, może się ktoś zdecyduje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... propozycja godna rozważenia :icon_biggrin: A czy zostaje ktoś na poprawiny 1.01?? Bo nie lubię... znaczy nie nadaję się na powrót do domu pierwszego stycznia (drugi jest o wiele lepszy) :buttrock:

 

Noooo dalej od nas to juz sie kurde nie da..... :clap:

Nie narzekaj. I tak to jest bliżej niż do Bogatyni :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezy w Mirosławicach są super, byłem z Jankiem w lutym na zabawie karnawałowej z noclegiem, było tez trochę lada z braci motocyklowej...Janek może rzucic temat na EKG, jest przeca parę osób z naszych stron, oprócz tych z grypy Mirosławic, może się ktoś zdecyduje....

Temat jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że na sylwka idą;

1/Marcysiek x2

2/Kosin x2

3/Hamir x2

4/Unek x2

5/Nulka x2

5/Pierwoszow x2

 

a jak tam Krasnale?-decydować się.

Witam ,

Janku wprowadzam poprawkę:

1/ Marcysiekx2

2/Kosin x2

3/Hamir x2

4/Unek 2x2 a do piątku będe miał potwierdzenie czy 3x2 :biggrin:

5/Nulka x2

6/Pierwoszow x2

pozdrawiam

Unek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...