Skocz do zawartości

CO KUPIC -CROSS 125


damzet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam crossa 125 z okolic sląska, nie chce kupowac na allegro, najlepiej od ludzi ktorzy jezdzą. Cena do 4000tysiaków.

Jestem total laikiem, jednak jezdze na rowerze(downhill, enduro) i jak zobaczylem ludzi w szczyrku na crossach zapragnąlem miec takie cudo, zresztą co tu duzo gadac zawsze marzylem o crosie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 4tyś. na crosa to rewolucji rocznikowej niebędzie

czyli jak poszukasz to max 97 - 98r.

ale pewnie jakieś KX - kawasaki albo RM - suzuki a tych niepolecał bym np. starsze KX miały wadliwą skszynie podobno była z żeliwa i pękały trby a osobiście o RM niesłyszałem konkretów ale też odradzali.

mając 4 tyś. na CROSS to szukał bym jakiejść CR - honda z ok. 96r. silnikowo są twarde honda produkowała ten sam silnik jeszcze w 99r. nieweim czy nie dłużej. moge się mylić niech mnie ktoś poprawi jak coś.

 

ja polecam CR z 96r w góre jak znajdzesz

KX odpada

RM poczytaj jeszcze

a o YZ - yamaha czy SX - ktm nie wspominam bo są drogie a te starsze są brzydkie (kwestja gustu) i nawet o nich nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam crossa 125 z okolic sląska, nie chce kupowac na allegro, najlepiej od ludzi ktorzy jezdzą. Cena do 4000tysiaków.

Jestem total laikiem, jednak jezdze na rowerze(downhill, enduro) i jak zobaczylem ludzi w szczyrku na crossach zapragnąlem miec takie cudo, zresztą co tu duzo gadac zawsze marzylem o crosie.

Pozdro

 

Ty jestes tepy jak nie naostrzone wiertło. ku*wa czy nie widzisz tematu niżej Co Kupić , co wybrać

http://forum.motocyklistow.pl/Co-kupic-wyb...d33-t83132.html

 

Juz do przesady z tym bałaganem na forum.... litości ludzie!!

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...