Skocz do zawartości

Cylinder w KTM i tłok :D


Fenix_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli słaby to napewno sie zapiekł zawór wydechowy... ja miałem to samo w swoim ktm gs 125(bo to raczej silnik od gs albo sx) mozliwe ze tlok do wymiany bo jest to silnik wyczynowy tak ze trwały nie bedzie.... ale coś za coś... jak wspomniał Gawron ten silnik jest parszywy...pzdr rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to panowie mnie nie pocieszyliście problem jest taki czy warto to naprawiac ??? tlok na bank do wymiany ma doś głebolie rysy na wdechu pierścionek kwadratowy :wink: prawie ogolnie gładż cylindra ok zero rysek ale jest jeszcze taki problem o wiele słabszy będzie jak wydech jest nie oryginalny strata mozy jest duza???

W moim odczuciu i po moich doświadczeniach raczej nie warto go reanimować. Założysz nowego tłoka i motorek sie dopręży i wszystko będzie ok to sprzegło tego nie wytrzyma bo jest stare i zapene od nowości nie ruszane. Potem okaże sie zaraz ze wodzik od biegów sie wykruszył a jak bedizesz chciał to naprawić to przy odkręcaniu dekla połowa Ci w ręce zostanie. Jak juz wszystko bedize super i wykosztujesz sie to skrzynia sie rozpadnie :icon_mrgreen:

Może troszke przesadzam ale niestety tak wyglada sprawa ze starymi wyczynowymi silnikami. Z tym zawrorem wydechowym to tez moze być przyczyna ze jest słaby tylko ze to raczej by sue objawiało tym ze nie wkrecał by sie na obroty wyzsze niż powiedzmy 6000obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obroty sie wykręca tak na max 12000 obr wiec chyba ok tylko to ze jest słaby hmmm jak duzo mocy daje tłumik bo był kombinoway.... jak duzy wpływ ma ta komora odprezna.... podobno jest tam specjalnie liczona wiec czy bez prawidłowego tłumika moze stracic np 10km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...