Skocz do zawartości

900km i 14h drogi, Mam swoje moto ;D


pako987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po całym dniu drogi kupiłem swoje pierwsze duże moto, YAMAHA R6 czerwono-biała :eek:

(Przed chwila zrobiłem mała rundke, chodzi super ale trzeba bedzie sie powoli przyzwyczajac do mocy jaka oferuje :clap: )

 

 

kilka fotek jeszcze z allegro, niedługo dorzuce wiecej ;D

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=244167847

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po całym dniu drogi kupiłem swoje pierwsze duże moto, YAMAHA R6 czerwono-biała :D

(Przed chwila zrobiłem mała rundke, chodzi super ale trzeba bedzie sie powoli przyzwyczajac do mocy jaka oferuje :clap: )

kilka fotek jeszcze z allegro, niedługo dorzuce wiecej ;D

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=244167847

 

Wizualnie naprawdę OK, fajna maszyna. Te karbonowe lusterka, które tam widzę na fotkach (oparte o koło) były pierwszą rzeczą, która od razu rzuciła mi się w oczy przy oglądaniu swego moto i na drugi dzień już były do kupienia na Allegro :eek:

 

Przyjemnego przyzwyczajania się do mocy, zwłaszcza powyżej ok. 9-9,5 tyś obr/min, tam zaczyna sie "dopiero" FUN :)

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie naprawdę OK, fajna maszyna. Te karbonowe lusterka, które tam widzę na fotkach (oparte o koło) były pierwszą rzeczą, która od razu rzuciła mi się w oczy przy oglądaniu swego moto i na drugi dzień już były do kupienia na Allegro ;)

 

Przyjemnego przyzwyczajania się do mocy, zwłaszcza powyżej ok. 9-9,5 tyś obr/min, tam zaczyna sie "dopiero" FUN :)

 

 

Jak na razie to FUN jest od startu to zatrzymania :) Teraz mam troche za mało doświadczenia żeby szaleć na drodze, zakładana predkość na najbliszszy czas (moze sezon) to okolice 100km\h

Lepiej pojezdzic wolniej ale dłużej :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...