Skocz do zawartości

IŁAWA FZR 600


Rekomendowane odpowiedzi

Siema chopy! ;)

FZR 600 BMK MOTO

Przejechalem sie wszystko okej poza tym ze dziwnie szarpie jak sie pusci calkowicie sprzeglo i doda gazu chyba za duzy luz mial lancuch (przy malej predkosci i dodaniu gazu).Chcialbym go zrobic do freestylu.Tylko u mnie chca w BMK Moto za niego 3900 ,moim zdaniem 3600 za niego to chyba max? ,motor ma z prawej strony dekiel przytarty widac ze po szlifie ,tarcze hamulcowe takie jak na foto, wycencie go sami ,bo mam zamiar w srode jechac do nich jeszcze raz i moze zle robie pozdro i dzieki z gory!

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl o takim charakterze (i w takim wieku) mógł mieć już za sobą 20 dzwonów.

Jeśli nie możesz przestać o nim myśleć to powinieneś baaaardzo starannie mu sie przyjrzeć.

 

Ja bym szukał czegoś młodszego ... Przecież 20 jest atrakcyjniejsza od 50 ... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. generalnie co do BMK iława to mam kilka zastrzezen:

 

primo- ceny sa tam zawsze przesadzone( ta 3.900 plus minimalnie 600 zl rejestracja co daje nam 4,5 tys!! a za ta kwote fzr mozna kupic z roku 93 i to juz zarejestrowana) i bez mozliwosci sensownej redukcji ceny.

 

secudno- moze i naprawiaja sprzety dosc dobrze, ale czesto sa sztukowane zeby pchnac jak najszybciej.

 

tertio- tam stoja niektóre motocykle stoja po kilka sezonow. co mowi samo za siebie.

 

Slowem podsumowania, za duzo. mysle ze 3400 to maks maks. ja bym sobie odpuscil. zwlaszcza ze wyglad jest dosc problematyczny. Za 4,5 tys masz fzr z nowa owiewka z dosc ladnym przode, a te dwie lampy to raczej tragedia. ja bym spasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko podjelem decyzje jak mam kupic motocykl do freestylu to cos mlodszego albo nie koniecznie mlodszego ale w zajebistym stanie remont silnika to juz nie za 300zl jak w 50cc :) pozdrawiam i dziekuje

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...