Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam sie do watku z tego co pamietam to w tamtym roku byl watek i duzo odpowiedzi a teraz ? :) no wiec rowniez szukam garazu w okolicach Jednosci narodowej nie daleko biedronki :) najchetniej do kogos kto juz trzyma moto :) na wspolokatora :) czekam na odzew.

GARAZ SRODMIESCIE JEDNOSCI NARODOWEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do klubowicz bo byc moze bedzie ktos zainteresowany. Jako ze zbliza sie sezon a motor jest 100km od Wrocławia planuje go tu przywiezc i trzymac na miejscu. I z tego wyszla moja inicjatywa poniewaz moge wynajac garaz podziemny we Wrocławiu przy Ul. Ciepłej (boczna Borowskiej na wysokosci AQUAPARKU). Garaż jest zamykany + brama wjazdowa otwierana na pilota, w Garazu przy bramie i na poziomach sa kamery wiec jest bezpieczniej i napewno nie dojdzie do kradziezy motocykla. Garaz duzy bo ok 7m dl i ok 3m szeroki mysle ze wejdzie ok 4-6 motocykli. Cena ok 300 zl miesiecznie. Niestety mnie nie stac na taka wygode aby trzymac motor za 300zl wiec szukam kogos kto bylby chetny na wspóldzielenie takiego garazu. Wiadomo ewentulalny podzial tej kwoty zalezny od ilosci motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie ze ci wejdzie 4-6 motorow :) max 3 moim zdaniem jesli jest to taki normalny garaz zeby miec luz na wyjazd :)

 

 

podnosze szukam garazu lub podepne sie do kogos , pilnie poszukuje na terenie podanych ulic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do klubowicz bo byc moze bedzie ktos zainteresowany. Jako ze zbliza sie sezon a motor jest 100km od Wrocławia planuje go tu przywiezc i trzymac na miejscu. I z tego wyszla moja inicjatywa poniewaz moge wynajac garaz podziemny we Wrocławiu przy Ul. Ciepłej (boczna Borowskiej na wysokosci AQUAPARKU). Garaż jest zamykany + brama wjazdowa otwierana na pilota, w Garazu przy bramie i na poziomach sa kamery wiec jest bezpieczniej i napewno nie dojdzie do kradziezy motocykla. Garaz duzy bo ok 7m dl i ok 3m szeroki mysle ze wejdzie ok 4-6 motocykli. Cena ok 300 zl miesiecznie. Niestety mnie nie stac na taka wygode aby trzymac motor za 300zl wiec szukam kogos kto bylby chetny na wspóldzielenie takiego garazu. Wiadomo ewentulalny podzial tej kwoty zalezny od ilosci motocykli.

 

3 stówki to całkiem sporo za miejsce w garażu podziemnym... Jakby się udało zbić cenę i podzielić na jakieś 4 osoby byłbym nawet chętny. Kawałek spacerem mam, ale spacer zdrowy :D Ale tak, żeby nie wyszło ponad 7 dyszek na głowę, bo za tyle mam dużo bliżej strzeżony parking, tylko że odkryty ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz tego goscia z Cieplej? Gadales z nim? Bo ja widze, ze to jego ogloszenie mase czasu juz wisi i nie za bardzo chyba ma chetnych... Juz nawet zszedl do 270... Moze udaloby sie z nim dogadac, zeby bylo jeszcze taniej? Znasz jeszcze kogos z okolic? Ja podpytam czy ktos by jeszcze nie byl chetny... Z 4 osoby wypadaloby zebrac, a potem sie licytowac ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...