Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, znalazłem ogłoszenie w sprawie garażu do wynajęcia na ulicy Swobodnej garaż murowany z prądem cena 250zł. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany taka lokalizacją to chętnie bym z kimś na współę go wynajął.

Edytowane przez ins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

szukam osób do współwynajęcia garażu w pobliżu pl. Hirszfelda (jest to skrzyżowanie zaraz obok Skytower) w dzielnicy Krzyki. Garaż murowany o pow. 16mkw. Koszt w wypadku wynajmu dla 3 motocykli to 83zł za motocykl miesięcznie, a w wypadku 4 motocykli to 63zł za motocykl miesięcznie. Prosze o kontakt tel. 796-86-76-69. Sprawa pilna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam wolne miejsce w garażu na przy ul. Paczkowskiej, za sklepem Simply. Narazie stoją 2 moto, dotychczas były 4. Garaż murowany, z prądem, zamykany na bramę plus brama zamykająca wejście do kompleksu garaży. Koszt w tym roku 100 zł do października, listopad-marzec po 50 zł, od kwietnia 80 lub 100, zależnie od kosztów. Info na prv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

poszukuję osób do wspódzielenia garażu w ścislym centrum miasta Rynek/Galeria Dominikańska. W garażu spokojnie zmieszczą się 4 maszyny - w takiej sytuacji koszt wyniesie 90 zł/os. Istnieje możliwosc wynajmowania garażu przez cały rok. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

zwalniają nam się miejsca (dwa) w garażu. Garaż zlokalizowany w okolicy Lidla przy Hubskiej (ok 10 minut spacerkiem od dworców).

 

Generalnie garaż zadbany, w spokojnej okolicy (całodniowe dyżury w oknach starszych sąsiadów wliczone w cenę :wink: ).

 

Wymiary 6 x 2,5m - 4 moto mieszczą się bez problemu.

 

Oczywiście garaż jest suchy, posiada prąd, niezłe oświetlenie (wystarcza do dłubania wieczorami), jakieś półki, szafki, wieszaki, mam tam garść narzędzi "do użytku" w razie potrzeby, generalnie wszystko co potrzebne.

Przechodzą przez niego dwie rurki od centralnego, więc powinno być trochę cieplej w środku. :)

 

Cena - 60zł na głowę/mc.

 

Kontakt telefoniczny 792.424.OO.4, może być sms, bądź rad.sikora(at)gmail.com

Edytowane przez MadReaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyedytować poprzedniego postu, a chciałbym dodać ważną informację.

 

 

Przez garaż przechodzą dwie miedziane, gorące rurki od centralnego ogrzewania, poza tym garaż jest pod mieszkaniami ogrzewanymi centralnym, sąsiaduje z piwnicami, więc w środku generalnie jest ciepło. Nie wiem jakich temp. można się spodziewać w środku zimą, ale na dzień dzisiejszy przy 6*C na zewnątrz w środku ściągam bluzę do krótkiego rękawka, żeby odkręcić kilka śrubek. Planuję też uszczelnienie drzwi przed zimą.

Więc jest to świetne miejsce również na zimowanie (na pewno cieplejsze niż wolnostojące garaże!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...