Skocz do zawartości

Kawasaki


strazakus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kocz a propo oleju jestem ciekawy co lejesz i czy słychac u ciebie na wolnych obrotach delikatne klepanie zaworów na pierwszym garze bo to chyba normalne w tych motocyklach

Bardzo dziwne co prawisz .Wymądrzał sie nie będę ,ale wydaje mi sie ,że któryś z hydraulicznych popychaczy ci padł,albo pada .Może to być spowodowane właśnie olejem lub jego nie wymienianiem .Tak sie składa ,że hydraulika lubi czystość .A jak klepie to może wyklepać ,nie straszę ,ale bida może być .

U mnie nie klepie ,zapewniam.Lepiej gdzieś zajechać ,aby to ktoś mądry posłuchał.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie jeżdzilem na motulu (chyba 10W40 ale głowy nie dam ;) ) wrażenie .....do 4000 od wymiany ok potem lekki klekot na zimnym silniku .W tym sezonie zalałem czerwonym castrolem .Co prawda zrobilem dopiero coś kole 1000 więc na jakiekolwiek sugestje jeszcze nie pora .Czas pokaże .Pzdr.

 

P.S Vulcan do sprzedania ,kupiłem CBRe i żona trochę nie zadowolona z dwóch motocykli w garażu ;) Taka mała autoreklama.Więcej na PW.

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój chodzi podobnie jak ten http://pl.youtube.com/watch?v=S2sJX_UImHM

i ten http://pl.youtube.com/watch?v=MN5LURV_Ros

no może troche ciszej klepie ,a czy wasze vulcany pracują w taki sam sposób ?

Pozdrawiam

Mi się podoba odgłos i taki specyficzny klask tłumików COBRA !!!! Miałem zciągnąłem bo przytarłem ,ale pewnie je REAKTYWUJĘ ;) super brzmią !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczku skoro piszesz "też" znaczy masz z tym problem :) Autopsja ? :bigrazz:

brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem :( :lapad:

pisalem do Ciebie i o Tobie, czyli tyczylo rzadow twej malzonki oprocz w domu TEZ w garazu :crossy:

nie lam sie, jak nie rzadzisz w tych dwoch miejscach to moze na szosie :bigrazz: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Siemanko,

 

Zbieram się wlasnie do zakupu bajka ale od kilkunastu ladnych lat nie siedzialem na zadnym.

Chcialem podjechac na poczatek shadowem 600 lub wlasnie vn 1500.

Czego spodziewac sie po vn'ce? Jakie sa glowne problemy z tum bajkiem? Jak sie prowadzi?

Na co zwrócić uwage podczas zakupu?

Jednoczesnie moze jest jakis wlasciciel podobnego z wiedza na temat motocykli i pomoglby go przejzec przed wyplata kaski (łódzkie).

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję w pierwszej kolejności "zaprzyjaźnić się" z wyszukiwarką. jak się zapoznasz z archiwalnymi postami znajdziesz odpowiedzi na ww. pytania

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...