Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem przedwczoraj i wczoraj wieczorem i bylo kilkanascie osob za kazdym razem. Wyglada na to ze po prostu mam ogromne szczescie, ze akurat trafiam na zaludnienie lokalu :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w 200 i nawet w Cranku, oba te miejsca umierają.

 

 

Nic dodać nic ująć :clap:

 

Pozostawię to bez dalszego komentarza :evil:

 

 

 

---------------------------------------

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy.................

 

 

Kitka - podazajac twoim tokiem myslenia:

Przyjezdza jeden motocyklista - patrzy nikogo nie ma - odjezdza. Za 5 min przyjezdza kolejny motocyklista - nikogo nie ma wiec odjezdza. Sytuacja taka powtarza sie 12 razy i w ciagu godziny w pubie nie ma nikogo choc mogloby byc 12 osob.

 

Ja jeszcze nigdy nie spotkalem sie z sytuacja zeby w 2OO nikogo nie bylo. Ostatnio bylem po pracy samochodem, bo mega ulewa byla i masakryczne korki - bylo kilka osob. Wieczorami zawsze kilkanascie osob (jak nie lepiej) tez zawsze jest. Moze to zwykly zbieg okolicznosci, ale ja sie nie spotkalem z sytuacja zeby tam nikogo nie bylo.

 

Wiadomo, ze od kiedy nie ma Griszy to nie jedzie sie tam z nim pogadac (bo wiadomo bylo ze on zawsze bedzie na miejscu), tylko ogolnie wpasc tam i moze spotkac znajomych. Przez to moze ciezej jest tym pierwszym. Ale rodzina motocyklistow jest tak liczna, ze zawsze mozna tam z kims pogadac. :)

 

 

To nie jest mój tok myślenia i rozumowania Kolego, a siedzieć i czekać aż się zapełni "może " tak, a "może " i nie.

Tam powinni być zawsze ludzie :clap: , a nie masz na nich czekać.

Tylko dziwne , że przez prawie 2-3 godziny jakie tam bywam w soboty to ci ludzie się jakoś nie zjawiają , a jak się zjawią i widzą 2-4 osoby to nie zostają tylko robią odjazd :evil: .

Trochę to dziwne i nie sztuka jechać do pubu o 23.00 żeby sprawdzić tzw. " listę obecności " ludzi którzy tam są :clap: i powiem jeszcze raz tam Kolego powinno tętnic życie na okrągło i to jest moje zdanie :icon_biggrin: .

A na koniec Powiem Ci Oskar, że jeździłem sporo po Europie i wiem jak wygląda życie w pubach nie tylko w Polsce i brak porównań :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitka - ja nie twierdze ze jest dobrze, tylko, ze nie jest tak tragicznie jak piszecie. Ale oczywiscie mogloby byc o wiele lepiej. Pytanie tylko co zrobic zeby i w PL bylo tak gwarno i przyjemnie jak w tych europejskich pubach motocyklowych...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitka - ja nie twierdze ze jest dobrze, tylko, ze nie jest tak tragicznie jak piszecie. Ale oczywiscie mogloby byc o wiele lepiej. Pytanie tylko co zrobic zeby i w PL bylo tak gwarno i przyjemnie jak w tych europejskich pubach motocyklowych...

Zlikwidować McDonalda na Świętokrzyskiej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwidować McDonalda na Świętokrzyskiej :cool:

 

 

 

I wybudować tam jedną wielką toaletę publiczną :icon_razz: , a najlepiej 3 piętrową bo będzie to przy trasie nowej linii metra :clap: :clap: :clap:, a taka jest już w budowie :clap: !

 

 

 

 

---------------------------------------

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...