Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudiusz, a można kupić gdzieś bliżej? Niekoniecznie przebijając się przez całą W-wę? Hm...Jeszcze pozostają opcjonalnie tzw. bazarki warzywne :clap:

Nigdzie indziej nie widziałem, ale ja po Wawie mało śmigam, jak coś mi wpadnie w oko to dam znać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesus jeśli będziesz w 2oo to podjadę rozliczyć się za bieliznę :buttrock:

Edytowane przez mod-ek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no...? Ja bede. Dynie wypatroszylem juz wczoraj (boję się, że się mogę spóźnić) i kupilem nawet żółtą lampke diodową do środka. (Carrefour Arkadia - 8zł jakby co)

 

Belgu, może się jeszcze uda?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no...? Ja bede. Dynie wypatroszylem juz wczoraj (boję się, że się mogę spóźnić) i kupilem nawet żółtą lampke diodową do środka. (Carrefour Arkadia - 8zł jakby co)

 

Belgu, może się jeszcze uda?

pozdr

niestety Juszi... nie ma szans... ale next year sobie nie odpuszcze...

tylko pomysle jeszcze nad jakims szkieletem na motunga :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda. ;)

 

A przechodzac do konkretow to wlasciwie dokad jedziemy z tymi dyńmi :biggrin: ? Albo jaka jest trasa przejazdu? Jakby to był Toruń, to bym wiedział, gdzie jechać :icon_razz:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mnie dzisiaj nie bedzie :icon_razz:

a tak chcialem dyniowo zakonczyc pazdziernik... nawet wyczailem gdzie sa dynie juz wyciete

a tu dupa... lajf is brutal...

Belgu no cos Ty?? Przecież wczoraj było lajtowo... nawet bym powiedział, że za lajtowo ;)

Myślę, że jakieś poprawiny z okazji Twoich i moich są wręcz konieczne! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu no cos Ty?? Przecież wczoraj było lajtowo... nawet bym powiedział, że za lajtowo :biggrin:

Myślę, że jakieś poprawiny z okazji Twoich i moich są wręcz konieczne! :biggrin:

no ja wiem, ze bylo lajtowo... dlatego mowilem o koniecznosci spotkania sie tylko w samczym gronie :biggrin:)))

no trzeba pomyslec o tych poprawinach :bigrazz: ale juz po weekendzie bo ten zajety, ze szpilki nie da sie wsadzic...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu! Ty podły zdradzieco! :icon_evil:

 

Moja dynia już czeka na patroszenie, w domu tego robić nie będę, bo wszystko usyfię ;) więc zdecydowanie będę się w to bawić pod kołami :bigrazz: Tylko chyba jeszcze jakąś inną latarkę muszę zakupić, bo moje się zbytnio nie nadają ;)

 

W każdym razie-do zobaczenia o 19.30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapalenie oskrzeli, ale przyjadę choć za długo chyba nie dam rady pojeździć. Wiem - jestem idiotą.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bym się z chęcią dołączył ale raz na 20:15 bym dojechał a dwa co gorsza nigdy nie byłem w 2oo i tylko wiem że gdzieś obok dworca zachodniego to jest ale dokładnie jak dojechać to nie mam pojęcia - zobaczę może pokręcę się w pobliżu i poszukam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...