Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czas sie znajdzie czemu nie, zrobie niespodzianke kumplowi :icon_biggrin:

Pewnie, wpadamy do Ciebie na 2oo do Edynburga jak tylko pogoda sie ustabilizuje. Kto chetny, moze Wielkanoc?

Byloby zajebiaszczo :biggrin: :bigrazz:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis mam wesele wiec opije sie za was wszystkich:))

 

Marcin - pewnie ze na :crossy: inaczej nie widze, tylko musza dragusia ozenic bo na nim nie dojade:)) Bedzie chyba cbf:)

 

No ja też swojego muszę opchnąć, no i niestety dozbierać nie mało. Ale jest szansa na pracę, więc i na moto jest szansa :cool:

 

z drugiej strony jak chcesz dobrze sprzedać, to ja na twoim miejscu już bym się za to brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też swojego muszę opchnąć, no i niestety dozbierać nie mało. Ale jest szansa na pracę, więc i na moto jest szansa :crossy:

 

z drugiej strony jak chcesz dobrze sprzedać, to ja na twoim miejscu już bym się za to brał

On jest tak zajebisty ze i sprzedam go z pocalowenim w reke:)) Spoko juz mysle powoli i sie z nim zegnam heheh a puszcze go na poczatku sezonu najprawdopodobniej - moze uhmy go wezma w koncu to ond nich motocykl:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - pewnie ze na :) inaczej nie widze, tylko musza dragusia ozenic bo na nim nie dojade:)) Bedzie chyba cbf:)

Jednak nie fazer? Ja bym brał fazera, a jeszcze lepiej z750s czyli dokładnie to na co mam zamiar na wiosnę zamienić xjotę :icon_mrgreen:.

Ja sie waham miedzy dl 650, CBF 600sa a FZ6 S2 musze poprobowac na kazdym ale ostatnio jestem najblizej CBF'ki

Jak wyżej, na asfalt chyba fazer, jeśli zależy ci na nówce z salonu, jeśli używka to ja się skłaniam w stronę z750s, z resztą dokładnie na tym polega mój dylemat używka czy nówka sztuka nie śmigana, bo zeta w wersji S już nie produkują.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...