Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc Kolejową na Zachodni skręcasz w Tunelową. Jak zobaczysz coś co wygląda jak praska mordownia to znaczy, ze dotarłeś do celu :(

 

 

Sekju za info , postaram się być lecz mogę się spóźnić - mam nadzieję że strój straszny nie jest obowiązkowy bo jak tak to będę musiał synowi coś zakosić :( - widziałem jak ktoś dziś na kasku szczura woził ale chyba do tego stopnia się nie posunę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak ktoś dziś na kasku szczura woził ale chyba do tego stopnia się nie posunę :biggrin:

No lepiej się nie posuwaj :icon_razz: bo za podrabianie mojego kasku oczy wydrapię :biggrin:

 

 

Juri-fotki wieczorkiem powinny być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod 2oo,

 

A tak zapytam Was z innej troche beczki ...

Czy ktos testowal taki pub/klub clubrock na Raclawiciej 99 :biggrin:

Czy to jakas konkurencja dla 2oo, czy jakies badziewie ?

Tez podobno klimaty motocyklowe tam sa, muza na zywca i generalnie sama rockowa muzyka ... :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej się nie posuwaj :crossy: bo za podrabianie mojego kasku oczy wydrapię :icon_mrgreen:

Juri-fotki wieczorkiem powinny być

 

 

Jak bym śmiał gada wozić na kasku :banghead: . Poza tym Twemu szczurowi źle z oczu patrzy i wygląda jakby miał depresję wieku średniego i w ogóle nie jest w moim typie.. :flesje:

Edytowane przez Murdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam Was z innej troche beczki ...

Czy ktos testowal taki pub/klub clubrock na Raclawiciej 99 :flesje:

Czy to jakas konkurencja dla 2oo, czy jakies badziewie ?

Tez podobno klimaty motocyklowe tam sa, muza na zywca i generalnie sama rockowa muzyka ... :banghead:

Nie przepadam za Club Rockiem. To był ongi pub motocyklistyczny, ale już nie jest (więc w pewnym sensie mają nas w dupie, bo widocznie motocykliści im nie odpowiadają skoro zmienili profil) to i ja mam ich w dupie i unikam tego miejsca. Taki już jestem :icon_mrgreen:

Zresztą przyzwyczaiłem się do 2oo, a że sentymentalny jestem to nie wyobrażam sobie innej mordowni w WAW.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie potrzebowalem jakies opinii bo trafilem w necie na ich strone i tam strasza haslami ze :

witamy motocyklistow i zapewniamy odpowiedni klimat a posiadacze motocykla, jak pokaza kask, maja darmowy wstep i takie tam pierdoly :crossy:

No i maja tam jakies koncerty na zywca a 2oo to za male cus sa ...

ps. smigasz jutro z zalaga z ducati ?

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie potrzebowalem jakies opinii bo trafilem w necie na ich strone i tam strasza haslami ze :

witamy motocyklistow i zapewniamy odpowiedni klimat a posiadacze motocykla, jak pokaza kask, maja darmowy wstep i takie tam pierdoly :lalag:

No i maja tam jakies koncerty na zywca a 2oo to za male cus sa ...

ps. smigasz jutro z zalaga z ducati ?

Aaa to może się coś zmieniło w każdym razie i tak mam ich w dupie, bo pewnie jest teraz koniunkturka na motocyklistów, to się przeprosili. Pier***ole ich.

Moją opinią się nie sugeruj, ja jestem bardzo irracjonalnym człowiekiem, który na przykład kupuje motocykl tylko dlatego, że sprzęt wygląda tak, że żal dupę ściska i go szkoda :banghead: , a potem pier***li się z nim na wszystkie sposoby :crossy:

Z Ducatimi nie mogę jechać, bo jestem wolny dopiero wieczorem, zresztą żona wraca z długiej delegacji więc wicie, rozumicie :crossy:

 

pozdr

 

P.S. NO GDZIE TE FOTY DO CHOLERY!!!???

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to może się coś zmieniło w każdym razie i tak mam ich w dupie, bo pewnie jest teraz koniunkturka na motocyklistów, to się przeprosili. Pier***ole ich.

Moją opinią się nie sugeruj, ja jestem bardzo irracjonalnym człowiekiem, który na przykład kupuje motocykl tylko dlatego, że sprzęt wygląda tak, że żal dupę ściska i go szkoda :bigrazz: , a potem pier***li się z nim na wszystkie sposoby :D

Z Ducatimi nie mogę jechać, bo jestem wolny dopiero wieczorem, zresztą żona wraca z długiej delegacji więc wicie, rozumicie :biggrin:

 

pozdr

 

P.S. NO GDZIE TE FOTY DO CHOLERY!!!???

Z bikersem(znaczy clubrockiem...) to było chyba tak, że po prostu motocykliści tam nie przyjeżdżali. Swego czasu często tam bywałam i jeżeli już z rzadka pod pubem stały jakieś motocykle, to były to ciągle 2 czy 3 te same :crossy: A przestalam bywać, bo się zrobiło za głośno i za tłoczno. Chociaż teraz ponoć już nie szaleją tak z muzyką i da się pogadać(oczywiście nie wtedy, kiedy sa koncerty;) )

 

 

P.S. Gdyby nie fakt, że tylko ja robiłam fotki, to moglabym się nie obrażać za to niezbyt kulturalne poganianie. A tak, to się obrażam. Ale znajcie moje dobre serce http://picasaweb.google.pl/Aska.Radian/MotoHalloween2008# (fotki się jeszcze ładują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gdyby nie fakt, że tylko ja robiłam fotki, to moglabym się nie obrażać za to niezbyt kulturalne poganianie. A tak, to się obrażam. Ale znajcie moje dobre serce

Oj tam niekulturalne od razu. Po prostu łączę się z netem za pomocą komórki więc jak po 5 minutach ładowania się forum, nadal nie ma zdjęć to nie powinnaś się dziwić :icon_rolleyes:

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...