Skocz do zawartości

NSR80


Szymon871
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, cos jest nietak.

 

poza tym, czekaj no, NS1 NIE BYŁY BLOKOWANE w zaden sposob. nie ma mozliwosci wiec blokady na gazniku. ile leci ten egzemplarz? tlyko nie wg wlasciciela, tylko ile ty poccisnales max??? ile wykreca obrotow?

 

na NS1 przy odrobinie wprawy da sie ruszyc w ogole bez gazu, badz co najwyzej nie przekraczajac 2krpm

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem numery z tej tabeli i okazało sie że to NSR75 nr!!! Właściciel mówi że delikatny metaliczny dżwięk mają te NSR

NSR 75, a więc po naszemu NS-1 (tam jest chyba takie dodatkowe oznaczenie w nawiasie). Ale metalicznego pogłosu nie powinno być, a już zwłaszcza w 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uwazasz, ze chodzi ladnie to bierz. uwazaj tylko, bo to moze byc mina. posprawdzaj stan lozysk w lokach(bicie na boki) i jesli bedziesz mial mozliwosc to odkrec dekiel od strony magneta(ten plastikowy) i zobacz czy magneto nie chodzi gora dol.

 

dla jednego niezle isc to idzie ladnie chinski wapor ze o wildze czy orliku juz nie wspomne. innych nudzi sportowa 600.

 

ile na niej wyciagnales?? to ma duyze znacznie. oraz jakie kreci maksymalne obroty na sucho i jesli masz mozliwosc to na 5 i 6 biegu.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpędzić się nie miałem gdzie bo akurat ba asfaltówie obok gliny stały, a ona jeszcze na niemieckich jest papierach. Ale na dziurawej jechałem 4 to dość ładnie się zbierała. Tylko że na asfalcie zawsze inne odczucia...

 

A o co Ci chodzi z tym i oborotami na sucho na 5-6 biegu? Codzi Ci o to że stoję włączam od razu 5-6 i wtedy gazuję. A jak powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile na niej wyciagnales?? to ma duyze znacznie. oraz jakie kreci maksymalne obroty na sucho i jesli masz mozliwosc to na 5 i 6 biegu.

 

A o co Ci chodzi z tym i oborotami na sucho na 5-6 biegu? Codzi Ci o to że stoję włączam od razu 5-6 i wtedy gazuję.

 

Czytaj dokładniej. Zobacz ile kręci na luzie a ile na 5 oraz 6 biegu(oczywiście jak jedziesz...)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie daje do 11-12tys , a na 5-6 nie wiem bo nie miałem gdzie nią tyle jechać.

Aha, jeszcze jedno czy zawsze przy odpalaniu po postoju conajmniej 1 dniowym Hondę trzeba ze ssaniem odpalać??

Mówisz, że gaźnik do regulacji, a ciągnie 11-12 tyś. Coś koleś kombinuje i ci kity wciska.

Zawsze jak motor jest zimny to trzeba ze ssaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11-12 tysiecy jak na NS1 to zdecydowanie malo. tyle to powinna ci isc na ostatnim biegu.

 

 

co do odpalania ze ssaniem to niekonieczniew, jednak w hondach to typowe. bez ssania da sie odalic jedynie swiezo po remoncie, potem kicha;p ale na ssaniu przy ZDROWYM silniku dziala sie z 10-20 sekund i po wylaczeniu NIE MA PRAWA ZGASNAĆ kiedy nie dodajesz gazu.

 

jak dla mnie koles cos kreci.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobrze wyregulowany, to wskazówka wolnych obrotów powinna oscylowac w granicy 1,5 tys obr/min. Jedź z kimś, kto nie boi się przycisnąć sprzętu, niech mu da w p****e i zobaczy jak idzie.

Edytowane przez wicek15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do hondy ns1 i nsr75 to sa to identyczne motory bo maja te same ramu po poczatkowych numerach okreslaja to bo jak zamawialem czesci to mosialem podac numer ramy i kolesiowa ze to nsr75N natomias roznily sie one silnikami bodajze DC02 i DCO3 i maja gar 74 a nsr 80 to ma gara 79 i ona podobno ma rozrusznik elektyczny tak ktops pisal kiedys no i ns1 byla konstruowana na tor :D a tamte nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...