Skocz do zawartości

Jeżeli ktoś chcę oberzeć moje moto to zap.


Gość art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czołem, nie żebym się czepiał, ale czy Ty uprawiasz na tej etce enduro? - podarta kanapa, wytarty zbiornik i boczne pokrywy, resztki logotypu, błoto na bloku silnika, wszędzie błoto.

To mi przypomina mojego KTMa :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba- bo widac że moto jest ciągle eksploatowany - moja pierwsza etka 251 tez tak wyglądała jak nie miałem "lejcy" i jeździłem po lasach - szkoada tych czasów :D ale coz życie toczy sie dalej :D - mały krarcherek i etka wraca do idealnego wyglądu :D- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mały krarcherek i etka wraca do idealnego wyglądu :D- pozdrawiam

Czyli od karchera zszyje się siedzenie i wróci lakier, a nawet resztki emblematów?

To ja proszę o taki karcher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały krarcherek i etka wraca do idealnego wyglądu :D- pozdrawiam

Czyli od karchera zszyje się siedzenie i wróci lakier, a nawet resztki emblematów?

To ja proszę o taki karcher.

to Wy na zachodzie nie macie takich karcherów?? :lol: :D a tak poważnie to chodziło mi o błoto z motocykla _:D przepraszam za nieścisłości :D- pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wię na swoje wytłumaczenie opowiem jak to było. Nie mam prawka więc jeżdże głównie po leśnych drogach wię moto wygląda jak wygląda. Gdy wracałem z jednej z takich wycieczek był u mnie kumpel z aparatem cyf. a że mu się śpieszyło to tak jakoś wyszło. Nie mylcie że nie dbam o moto w takim stanie jak na zdjęcach kupiłem go w sierpniu 2002 przez zimę remont generalny silnika a na poprawienie wyglądu już nie starczyło kaski> No cóż ale zimą zamierzam wprowadzić pewne ulepszenia nowy lakier, przewiercane tarczówki zupełnie inne zegary (wszystko elektroniczne) elektoniczny zapłon nowe siedzonko kwadratowy błotnik itd. Jak to zrobię to podeślę zdjęcia

Pozdro art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stary-ja nie chce nic mowic ale prawa autorskie do motto strony to powinienes kupic ode mnie.No ale coz-moze nie jestem jedynym ktory uwaza tak samo ze mzeta potrzebuje silnego faceta...A swoja droga to jutro jade nad morze i bede przejezdzal przez Kartuzy to moze zobacze Twoja etke w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...