Skocz do zawartości

jak jest dławiony ER6


kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie przerabiałem, ale...

 

Jeśli przetłumaczyć "klapa dławika" na niemiecki to otrzymujemy Drosselkappe, a Drosselkappe to nic innego jak przepustnica. Czyli sugeruje to, że w jakiś sposób ograniczony jest skok przepustnicy - w gaźnikowcach zwykle są jakieś nadlewy na pokrywkach, jak jest tutaj to nie wiem. W każdym razie poszedłbym w tę stronę, o ile mój domysł jest poprawny.

 

P.S. Zestaw dławiący do ER-6: http://tinyurl.com/ys8quy

P.S.2: Podaj co dokładnie jest napisane (po niemiecku) w rubryce odnośnie dławienia.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec moze byc i prosciej i trudniej. albo jest blokowany eletronicznie ale nie wynika ze tak jest. a wiec ma blokade przeplywu powietrza przez przepustnice za czym idzie mniejsze dozowanie paliwa przez wtrysk(i) i zmniejszenie mocy. poszukaj blokady przepustnicy powietrza, albo na samej przepustnicy albo gdzies po drodze, np linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie strasznie dziwi to ze manetka obraca sie o jakies 20 stopni - czytaj 1/2 tego co w poprzednim sprzecie, nie mam odniesienia i nie wiem czy to normanne ,przy lince od gazu jest wkrecona jakas srubka ktora wlasnie ogranicza przekrecenie manetki tez nie wiem czy jest oryginalna czy dokladana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec cale dlawienie ER6 olega na wkreceniu zwylkej srubki (imbusa z dziurka ) przy lince gazu, ogranicza ona ruch manetki do wspomnianych 30 stopni przez co nie moglem jechac szybciej niz 130 km/h,teraz gdy juz jej nie ma wczoraj smigalem 215 km/h hihi

przyjemnosci z jadzy na er6 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...