Skocz do zawartości

Listopadowe spotkanie Mirosławic


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za udany łikend. Jak mawia staropolskie przysłowie: "Baw się aż się porzygasz" ;) :) I podobno Ferneta zapijałem piwem sącząc w międzyczasie drinka :)

 

My też dotarliśmy cało i zdrowo po około 4 godzinach jazdy, a po drodze widzieliśmy z 8-9 poważnych wypadków i parę aut w rowach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udany łikend. Jak mawia staropolskie przysłowie: "Baw się aż się porzygasz" :evil: :( I podobno Ferneta zapijałem piwem sącząc w międzyczasie drinka :icon_rolleyes:

 

My też dotarliśmy cało i zdrowo po około 4 godzinach jazdy, a po drodze widzieliśmy z 8-9 poważnych wypadków i parę aut w rowach :bigrazz:

Ja dopiero teraz melduje powrót z imprezy, bylo parę przygód po drodze łącznie z awaria auta, ale juz stoi u mechaniora....Dopiero ok. 21.00 byliśmy w domu...

Dzięki za udana imprezkę, jeszcze raz uzyskałem potwierdzenie, że z Wami balangi sa najlepsze....i do odcinki....najgorzej było w sobotę....uuuuuuuuuuu...... :flesje: :lapad: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostaaaatniiiii :buttrock: właśnie dotarłem do Koszalina :flesje: ... 36 godzin powrotu :crossy: jesteście gorsi od warszawskiej grupy EKG :evil: Dzięki za gościnę - pamiętajcie - obiecaliście nie publikować fotek ... kto mi "obciął" gacie ???????????

 

 

 

A z Tobą Charlie jeszcze pogadam :icon_twisted: do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostaaaatniiiii :eek: właśnie dotarłem do Koszalina ;) ... 36 godzin powrotu :D jesteście gorsi od warszawskiej grupy EKG ;) Dzięki za gościnę - pamiętajcie - obiecaliście nie publikować fotek ... kto mi "obciął" gacie ???????????

 

 

 

A z Tobą Charlie jeszcze pogadam :icon_exclaim: do zobaczyska

 

 

O kurna, ale foty hihihi.

 

Prot masz bardzo ciekawy sposób na zmianę bielizny :wink: ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze posty wyleciały w kosmos, więc powtórnie melduje udany powrót do domu Kosinów.

 

Wielkie dzięki dla wszystkich za wspaniałą zabawę.

No właśnie.Ktoś wyciął część postów.My dojechaliśmy z duszą na ramieniu (letnie oponki)Pare samochodów było w rowie.Dzieki wszystkim za wspaniałą zabawę.Zapomniałem zapłacić Kosinowi za Koszulki.Jeśli możesz to podaj nr.konta to ci zrobię przelew.Do nastepnego razu :clap:

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie - obiecaliście nie publikować fotek ... kto mi "obciął" gacie ???????????

W temacie publikacji to nic nie pamiętam :D a o obcinaniach gaci coś mi się po uszach obiło -> zapytaj irkę :D ale mam filmik na którym conanizujesz czapkę :biggrin:

 

 

A z Tobą Charlie jeszcze pogadam :D do zobaczyska

As you wish :D kostki zawsze mam przy sobie :D

 

 

Para sześć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ niedzielne posty poszły do nieba więc jeszcze raz

Dziękujemy za wspaniałą zabawę (moja wątroba będzie wspominać te trzy dni bardzo długo)

Bardzo dziękujemy Protowi za spontaniczny występ, bardzo ubarwił sobotni wieczór. po jego występie wiem jedno nie siadam z Krasnalem do kości. zawartość krwi w alkoholu spadła by mi poniżej bezpiecznego poziomu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gatki zostały w knajpie :D W przyszłym roku jak tam przyjedziemy będą wisiały na ścianie jako kolejne trofeum :notworthy: Ale to nie ja je pocięłam - Prot sam je zdarł z siebie :crossy:

Charlie!

:D

Gacie zostaną wystawione na licytację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostaaaatniiiii :lalag: właśnie dotarłem do Koszalina :biggrin: ... 36 godzin powrotu :D jesteście gorsi od warszawskiej grupy EKG ;) Dzięki za gościnę - pamiętajcie - obiecaliście nie publikować fotek ... kto mi "obciął" gacie ???????????

 

Aaa... To Prot był jednak...???

 

Portki to mały pikuś, był z nami jeden gość, któremu cieknie laga. :clap: :lapad:

 

Żeby cieknie... A ta wielka dziura :buttrock:

 

A gdzie są foty :flesje: :buttrock: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...