Skocz do zawartości

Problem z wyborem motocykla


gandi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z wyborem motocykla do tej pory jeżdziłem Dnieprem 650 ale chcę zmienic motocykl na mniej zawodny, zastanawiam się nad Kawasaki vulkan 1500 clasic, Suzuki Intruder 1500 LC, Honda VTX 1300 prosze o pomoc w wyborze, mam 190 cm wzrostu chodzi mi o wygode i moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie juz z ta awaryjnoscia ,ludzie :notworthy:

nie widzialeem jeszcze zeby jakies moto ktos opisywal ze mu cos w silniku sie urwalo lub popsulo-sa przypadki ok. ale to naprawde kropla. bierz bracie to co ci sie najbardziej podoba .takie moto to ma ladnie wygladac,a chodzic bedzie spoko .to sa niewysilone dlugowieczne silniki .kazdym polatasz i jeszcze ci sie znudzi i sprzedasz i nastepny kupisz i tak dalej pozdrawiam;)

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie juz z ta awaryjnoscia ,ludzie ;)

nie widzialeem jeszcze zeby jakies moto ktos opisywal ze mu cos w silniku sie urwalo lub popsulo-sa przypadki ok. ale to naprawde kropla. bierz bracie to co ci sie najbardziej podoba .takie moto to ma ladnie wygladac,a chodzic bedzie spoko .to sa niewysilone dlugowieczne silniki .kazdym polatasz i jeszcze ci sie znudzi i sprzedasz i nastepny kupisz i tak dalej pozdrawiam;)

 

święta racja,

mam trzeciego vn-a i nic! lekki problem stanowię ewentualne servisy - nie znam z autopsji, nie miałem okazji ----> nic mi się nie popsuło. a moto z czystym sumieniem polecam!

pozdr

 

 

Witam żadnych Kawasaki jak juz to vtx. Hondy maja praktycznie najmniej awaryjne silniki

 

przytocz jakieś przykłady "dlaczego nie kawa" ---> i daruj sobie, że gdzieś tam słyszałeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz bracie to co ci sie najbardziej podoba

 

...no właśnie, ale najlepiej by było gdyby Ci się spodobał najbardziej VTX :-)....

 

Co do awaryjności to zgadzam się z przedmówcami.

Silniki są tak konstruowane, żeby działały. Ludzie śmigają i jest ok, ważne żeby dbać (wymiany filtrów, oleju, regulacje, odpowiednia eksploatacja). Miałem Kawasaki LTD 454 z 86 roku. Obecny właściciel jeździ do tej pory i zero awarii... natomiast oglądałem Hondę Shadow, w której silnik hałasował jak młynek do kawy.

 

Nie ma reguły więc.... co nie zmienia faktu, że wybrałbym i polecam VTX ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor -rzecz gustu. vtx wg. mnie amerykanski przerost formy nad trescia. modny -wiec mysle ze sie szybko opatrzy.

suzuki-jestem fanem suzuki -tenjednak do mnie nie trafia -nma wszystko nie tam gdzie miec powinien -tuwybralbym vs 1400 [choper]

najbardziej zblizony do idealu jest moim zdaniem vulkan . piekna klasyczna linia i ma to co potrzebuje prawdziwy cruiser.

to jest klasyk -a taki sie nigdy nie opatrzy. co z tego ze lyknie olej . wazne zeby dbac zeby byl

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z wyborem motocykla do tej pory jeżdziłem Dnieprem 650 ale chcę zmienic motocykl na mniej zawodny, zastanawiam się nad Kawasaki vulkan 1500 clasic, Suzuki Intruder 1500 LC, Honda VTX 1300 prosze o pomoc w wyborze, mam 190 cm wzrostu chodzi mi o wygode i moc

 

Cześć kolego

własnie 4 tygodnie temu stałem przed tym samym problemem i właśnie pare dni temu kupiłem Hondę VTX 1300 jest bajecznie piękna

pozdrawiam i do zabaczenia na trasie

OSKAR G :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...