Skocz do zawartości

Zginął motocyklista


pecha75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja w tym topiku, bo też dzisiaj i też na Strzeszyńskiej - tylko parę godzin wcześniej - na wysokości DomDaty (czyli praktycznie przed moją bramą) bliżej nieokreślony plastik wpakował się w skręcającego do tejże DomDaty katamarana. Moto skasowane, motocyklista odwieziony do szpitala. Babce w puszce nic się nie stało, skręcała prawidłowo - moto prawdopodobnie wyprzedzało z lewej kolumnę pojazdów i przydzwonił. Tyle szczegółów znam, bo relację zdała mi koleżanka małżonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu podawali że ciężarówka wymusiła pierwszeństwo temu motocykliście:/wcześniej,z drugiej strony Poznania na ratajach kobieta wymusiła pierwszeństwo motocykliście,moto skasowane a motonita przewieziony do szpitala w stanie ciężkim.Tyle z radia.A co do tego słonka to racja racja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeszynskiej byl wczoraj jeszcze jeden wypadek... czyli w sumie trzy. Ok 18 pod eskulapem na BP te| lezal chopperek... nie wiem co z kierowca... od paru dni codziennie gine poznaniak-motocyklista... mam nadzieje ze dzis bedzie bez dzwonow... :notworthy:

Edytowane przez Słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeszynskiej byl wczoraj jeszcze jeden wypadek... czyli w sumie trzy. Ok 18 pod eskulapem na BP te| lezal chopperek... nie wiem co z kierowca... od paru dni codziennie gine poznaniak-motocyklista... mam nadzieje ze dzis bedzie bez dzwonow... :biggrin:

 

 

Slonce, wczoraj naliczylismy 7 !! wypadkow w Poznaniu, w tym jeden smiertelny...

Jeden wypadek to nasz kumpel, na szczescie TYLKO zlamana noga... ale sezon juz skonczyl....

 

OT jak to z Toba jest? Warszawa czy Poznan? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...