Skocz do zawartości

Vtr 1000 vs Tl 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Ooooo, kolejne dzieci neostrady się zabrały za odpowiedzi na forum motocyklowym... Panu już podziękujemy ANGEL (...)

 

jakkolwiek możesz mieć rację to proszę o zaniechanie dalszej pyskusji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość psikus89

Jezeli chodzi o serwis faktycznie zawsze więcej problemów było z TL-ką choć nie dotyczyły one wad które powodowałyby unieruchomienie motocykla.

Raczej były to pierdoły ale przyznac trzeba że Honda była od takich niespodzianek wolna.

 

Tak czy siak to Tl-ka zdecydowanie bardziej mnie cieszyła i cieszy do dziś.

 

Mógłbyś określić dokładnie jakie problemy z TL masz na myśli (których przykładowo uniknąłeś z VTR)? Sam teraz rozważam kupno któregoś z nich. Byłem za VTR, ale jak dokładniej się przyjrzałem TL-owi (wtrysk, upside-down, szersza oponka, agresywny, trochę bardziej nowoczesny look) to zaczynam się mocno zastanawiać.

Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś, komu faktycznie pękła rama w Tl-u od wheelie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Mi polecano zdecydowanie Honde. TL cierpi na pękające ramy i problemy z elektryką o ile pamiętam.

Do VTR przymierzam sie w przyszłym roku. Popytaj kogos kto tym jezdzi to powie CI wiecej.

 

 

Tl

pekajaca rama w okolicach głowki - od stawiania na gume,

urywajace sie mocowanie tylnego amortyzatora.

zacierajaca sie tylna panewka przy stawaniu na gume.

biersz ten ktory jest w lepszym stanie technicznym

 

Jest jeszcze kilka podobnych wypowiedzi w tym temacie.

Poza tym info tutaj: http://www.motocykl-online.pl/testy/Suzuki_TL_1000_SR

"W wersji S należy zwrócić baczną uwagę na pompę cieczy chłodzącej, która czasami lubi pociec. A także na ramę – szczególnie przy węźle główki i przy belkach do niej dochodzących. Bo TL bardzo chętnie staje na gumę, ale jego rama tego nie toleruje. Przy opadaniu koła po gumie miękki przód dobija i zbyt częsta jazda na kole musi się skończyć pęknięciem ramy."

 

Z palca tego nie wytrzasnąłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostanie naczelnym geologiem :bigrazz:

 

 

Paradoks tego forum polega na tym że jak ktoś założy temat to zaraz znajdzie się mod i napisze że podobnych było w pytę i najlepiej skorzystać z wyszukiwarki.

 

A jak ktoś jej użyje i dokopie się do interesującego go tematu to zaraz po nim jadą że odgrzebał temat z przed wieków. Więc o wooj wam chodzi .

 

Sory za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks tego forum polega na tym że jak ktoś założy temat to zaraz znajdzie się mod i napisze że podobnych było w pytę i najlepiej skorzystać z wyszukiwarki.

 

czuję się wywołany do tablicy, więc pozwolę sobie jeszcze skomentować: co innego dopisać się do istniejącego tematu, a co innego odpowiadać na pytania sprzed kilku lat i - jak w tym przypadku - pisać z pytaniami do gościa który nie zagląda na forum od roku

a że sobie ktoś czasem pożartuje z archeologów..? spora liczba osób zalicza taką wpadkę, a wypada patrzeć co się robi ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...