Skocz do zawartości

problem ze sprzęgłem w cbr 600 f3


mike cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podczas jazdy w mojej cbr 600 f3 przy gwałtownej zmianie biegu i odkręceniu manetki motocykl np. z 1 biegu na 2 zaczyna wchodzić szybko na obroty ale nie ciągnie przez ułamki sekund

kiedy odpuszcze manetke czuc jak zaczyna wchodzić w odpowiednie obroty i teraz przy odkręceniu idzu normalnie

dzieje sie tak przy szybkim przyspieszaniu i tylko podczas zmiany biegów kiedy nie odpuszczam manetki gazu tylko trzyman ją aby po zapięciu kolejnego biegu nie stracić predkości

jeżeli nie odpuszcze manetki motocykl wyje przez chwilke i mimo tego iż nie odpuszczam gazu sam spada z obrotów i potem znowu zaczyna ciągnąć jak według mojej ręki

bardzo prosze o pomoc

co trzeba wymienić czy jest to wina sprzęgła ???

nie jest za mocno naciągniete

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Miałem już coś takiego nie raz. Jeżeli linka nie jest zbyt mocno naciągnięta to wina zużytych tarcz sprzęgłowych. Nic strzasznego, zlewasz olej, ściągasz pokrywę, rozbierasz sprzęgło i montaż w odwrotnej kolejności. Koszt to nowe tarcze + uszczelka pokrywy, ewentualnie silikon do uszczelnienia ( bardziej polecam to pierwsze ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kupiłem motocykl od dupy , ona spaliła sprzęgło!! jak chłopcze nie wiesz o co chodzi nie pisz nikt cię o to nie prosił

 

A Ty jesli wiesz o co chodzi; ze w motorze, ktory kupiles od dupy jest spalone sprzeglo nie zadawaj pytan retorycznych na forum :lalag:

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem motocykl od dupy , ona spaliła sprzęgło!! jak chłopcze nie wiesz o co chodzi nie pisz nikt cię o to nie prosił

Chamstwo sie szerzy na forum. :lalag: Coraz wiecej jest odpowiedzi ktore zamiast pomoc maja tylko komus dosrac. W koncu internet jest taki anonimowy :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...