Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/honda-hrc-kozak-abs-1000...1206262768.html

Wg VIN motocykl wyszedl czarny z fabryki i mam kilka pytan odnosnie malowania.

Bylem, ogladalem i okazalo sie, ze nie jest to malowanie HRC, lecz sa to tylko NAKLEJKI naniesione na owiewki. Czy tak powinno byc ? Naklejki nie sa nawet pod lakierem, w swojej CeBuli mam nawet pod lakierem naklejki.

Przejechalem sie, sa luzy, przy hamowaniu jest przeskok kierownicy...

I tu kolejne pytanie do doswiadczonych, czy przy przebiegu 7200 jest mozliwosc, ze glowka ramy poszla ?

 

Naklejki na owiewkach są PRZEWAŻNIE na lakierze, bez żadnego klaru. Jeśli w swojej CB masz na zadupku naklejki pod klarem, to albo była malowana, albo ktoś był nadgorliwy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer z mszanej.

Lokalizacja : Mszana, za wodzisławiem śląskim, ulica sportowa.

 

Fazer idealny czyli :

- powymieniane klamki ( ta hamucowa arcydziwna )

- wymieniony licznik ( ponoć "kamykiem dostałem" )

- lampa z tego co widziałem też ( to już zakrawa na cegłówke )

- malowany wahacz

- malowany stelaż tylni

- malowana półka pod kierownicą

- końcówki kierownicy nieudolnie zmienione

- na tłumikach ślad wjazdu w dupe

- śruby mocujące wahacz - wyraźne ślady zabawy

- śruby lag to samo

- rama spawana po prawej stronie pod siedzeniem, i nie udolnie pomalowana. Widać to wyraźnie z bliska

Ramy w tych fazerach mają tytanowe wkładki przez co nie jest możliwe ich naprostowanie bądź korekcja, ponieważ kształt ramy wraca do swojej krzywizny powypadkowej.

 

PS. na pytanie o spaloną oponę z tyłu odpowiedział "Bo jak wjeżdżam do garażu, to mam jeszcze golfa i jest ciasno, wiec zarzucam tyłem paląc laczką, przez co lepiej motocykl mogę ustawić do ściany". W garażu kafelki.

 

Bity fazer

Bity fazer 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. na pytanie o spaloną oponę z tyłu odpowiedział "Bo jak wjeżdżam do garażu, to mam jeszcze golfa i jest ciasno, wiec zarzucam tyłem paląc laczką, przez co lepiej motocykl mogę ustawić do ściany". W garażu kafelki.

 

 

heh, trzeba przyznac ze chociaz oryginalna wymowke znalazl :biggrin:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak to w tym temacie:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Czy-kto-zna-...ie-t137159.html

 

Pojechaliśmy obejrzeć ten motocykl:

 

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-1000-rr-r...1259207666.html

 

A więc...

 

W niedzielę umówiliśmy się z właścicielem, że w poniedziałek zbliżając się do Gorzowa Wielkopolskiego zadzwonimy, on po nas wyjedzie lub nam wytłumaczy gdzie podjechać. Więc jesteśmy przed Gorzowem dokładnie o 9:34. Dzwonimy. Dzwonimy. No i dzwonimy. Nie odbiera :icon_evil: No to nic, śniadanie w Mc Donald's, czekamy do 11 i spadamy jak nie odbierze telefonu. 10:43 - gość oddzwania - "zaspało mi się" :biggrin: No mówię, ch*j, frajerstwo też musi po tej ziemi chodzić. Dostaliśmy adres, klik w navi i jesteśmy.

 

MOTOCYKL POWYPADKOWY NAJPRAWDOPODOBNIEJ RÓWNIEŻ PO POWODZI.

 

Cały lakierowany, lewa połówka kierowncy grzebana, na prawą nawet nie patrzyłem, obudowa baku pęknięta, zadupek po prawej stronie stopiony podobno od wydechu, który kiedyś był założony, teraźniejszy właściciel postanowił kupić i założyć oryginał - zdewastwoany i podrapany. w ogóle to najprawdopodobniej tylny stelaż jest krzywy, zadupek nie pasuje, jest krzywy i okropnie źle spasowany, wewnątrz gumy od dętki powkładane, żeby się nie ocierał.

 

Łańcuch nie nadaje się do jazdy, zeżarty przer rdzę. Śruby zaśniedziałe jak w nagolu z lat 90 trzymanego non stop pod chmurką - chwytam za gumkę chroniącą odpowietrznik zacisku przedniego - była tak zmurszała, że rozpadła mi się w palcach. Dolna prawa obudowa pękninięta na całej długości. Niechlujne próby wyprrawek na owiewkach.

 

Ku*wa ludzie zlitujcie się, omijajcie tego frajera, który rżnie przygłupa.

 

Przez telefon totalnie bezwypadkowy, idealny, na sugestię, że nic przed nami nie ukryje odpowiedź brzmiała - nic nie znajdziecie.

 

Mertitum?

 

Murzyński chooy Ci w doopę buraczany flecie.

 

 

 

Zapomniałem dodać, zdjęcia na aukcji nie są aktualne :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż miło się czyta ( wiem, brzmi to dziwnie, ale lepsze to niż za 2 tyg. temat w dziale mechanika "cbr stuka głośno..." ).

U mnie ostatnio sprzedawca podstawowym chwytem brzmiał : "Ja sie nie znam, koledzy mi go z włoch sprowadzili, a ja kolegom ufam, Ty byś nie zaufał?"

Jak masz to zapodaj zdjęcia tego paścia i ulicę, bo na allegro jest wykasowany i nie wiadomo o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni w całej UE wprowadzić system jak w Szwecji. Każdy pojazd jest rejestrowany w bazie, jego przebieg, historia, przeglądy. Trochę dobrych chęci i mamy sposób na oszustów. No bo jak patrze 20 letnie motorki z przebiegiem po 30, 40 tys to aż głupio patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcję usunęli bo młot napisał przy "Kup teraz" cena podlega negocjacji. Będę kontrolował aukcje, jak tylko się pojawi zrobię zrzut ekranu i wrzucę. Zdjęć będąc na miejscu nie robiłem ponieważ oględziny trwały niecałe 10 minut.

 

Tymaczasem podaję numer kontaktowy z aukcji - 790 783 493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni w całej UE wprowadzić system jak w Szwecji. Każdy pojazd jest rejestrowany w bazie, jego przebieg, historia, przeglądy. Trochę dobrych chęci i mamy sposób na oszustów. No bo jak patrze 20 letnie motorki z przebiegiem po 30, 40 tys to aż głupio patrzeć.

 

 

ciekawe czy by to przeszlo, jakby byla inicjatywa ustawodawcza ze strony spoleczenstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...