Skocz do zawartości

Wieczny Problem - odpowiedni motor.


Rekomendowane odpowiedzi

też uważam, ze wtego typu motorkach ważna jest firma!!!!!poco za byle pirdołą latać i czekać niewiadomo ile??

moim skromnym zdaniem poszukaj zadbanej Yamahy dt125.teramożna coś znaleśc. na otomoto nie ma super wyboru,ale jeszcze niedawno sporo tego było. Dt cieszy się bardzo dobrą opinią i za 3,5tyś można już coś znaleść.jestem też przekonany,że mocy by Ci nie zabrakło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też uważam, ze wtego typu motorkach ważna jest firma!!!!!poco za byle pirdołą latać i czekać niewiadomo ile??

moim skromnym zdaniem poszukaj zadbanej Yamahy dt125.teramożna coś znaleśc. na otomoto nie ma super wyboru,ale jeszcze niedawno sporo tego było. Dt cieszy się bardzo dobrą opinią i za 3,5tyś można już coś znaleść.jestem też przekonany,że mocy by Ci nie zabrakło.

pozdrawiam

 

najpierw 10 razy pomysl potem jeszcze 10 razy dla pewnosci i dopiero potem pisz !!!! ten schachs to jest odlam ktm i yamahy , silnik ma yamahy dt (identyczny wiec wszystko pasuje) a rame i zawias od ktm , tylko plastiki sa inne , czesci sa bezproblemowo dostepne i szczerze poleacm ten motocykl ( mialem ktm cl2 125 i to jest to samo tylko plastiki inne i moto bylo zajebiste duzo lespze niz dt czy kmx)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mtx 125r? mam do sprzedania.....1994r :notworthy:

 

Ciekawe :] Byłem przekonany, że MTX'ów już wtedy dawno nie produkowali (?) :rolleyes:

 

Temat o taki jak ostatnio 50% nowych tematów w tym dziale :( Za tą kase DT/MTX/TSR/KMX chyba że jakiś rx kdx bez papierów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy oplaca sie wziac tego super enduro SACHS 125

 

http://allegro.pl/item242629357_super_enduro_sachs_125.html

 

czy sa do niego czesci czy to prawda ze ma rame od ktm a silnik yamaha????

 

prosze o doradzenie :notworthy: !!!! czy na poczatem przygody z enduro moze byc taka bestia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...