Skocz do zawartości

Wieczny Problem - odpowiedni motor.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Za około rok chciałbym sprawić sobie jakiś motorek ( mam teraz kawe 80ccm )

I kasę nazbieram ale wiecie jak to jest , co wybrać ?

Kasa myśle że zdołam ukulać coś koło 3-3,5 tysiąc nowych polskich złotych.

Chciałbym żeby motor miał fajny wygląd ale co najważniejsze duuużą pizde.

Pojemność to wyłącznie 125 . A motor może nie być przystosowany do ruchu ulucznego bo śmigam

po polach i lasach.

 

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby motor miał fajny wygląd ale co najważniejsze duuużą pizde.

Pojemność to wyłącznie 125 .

 

hehe dobre sobie 125 ccm ktore mialo by " duuuuza pizde " ale chodzilo ci o duzy wydech w ktory moglbys ladowac ?? :D:biggrin::):flesje::)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię,żebyś dostał coś dobrego z cross-a 125 w cenie 3-3,5 tys.:wink:...Radze Ci poszukać coś w Niemczech bo u nas to tylko padaczki dostaniesz...Moim zdaniem to w tej cenie patrz na CR oraz YZ.

pozdrawiam

Edytowane przez wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię,żebyś dostał coś dobrego z cross-a 125 w cenie 3-3,5 tys.:wink:...Radze Ci poszukać coś w Niemczech bo u nas to tylko padaczki dostaniesz...Moim zdaniem to w tej cenie patrz na CR oraz YZ.

pozdrawiam

To że za 3,5k nic nie dobrego nie dostanie to sie zgodzę ale w Niemczech motocykle wcale nie są tańsze a do tego dochodzą ceny sprowadzenia i reszty opłat no chyba ze ktoś ma naprawdę super dojścia to wtedy moze bedzie jakas znaczna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zimą poszukasz to tanio da radę kupić...tylko trzeba chcieć...no DT 125 to raczej cienki bzyk..szybko się Ci znudzi ...Ja jednak polecam coś z YZ,Cr 125 itp. jednak to jest coś..:icon_eek: ale wiadomo...utrzymanie droższe od enduro typu DT itp.Zależy jak finansowo jesteś ustawiony na utrzymanie maszyny...z tego co wiem to całkiem dobre są KDX 125 :bigrazz:...dużo elementów zaczerpniętych z kawasaki KX(praktycznie to jest to samo tyle,że ma lapy..)a wiadomo KX dysponuje dużą mocą..także całkiem dobre osiągi napewno ma KDX..

pozdrawiam!:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak czytam tamaty typu :co kupic, jakie moto i ktos pisze ze szukal i nie znalazl odpowiedzi to mnie normalnie h*** strzela, tematow o dt i kmx bo o tych motorech jest temat( zreszta o innych tez jest pelno) jest setki i za zlozenie takiego tematu powinieni pojsc odrazu ban bo nikt nie stosuje sie do regulaminu i nie korzysta z opcji szukaj :) :evil: :icon_evil:

 

sory ale mnie ponioslo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech damian....

 

Wszystkie motory co podaliście to są troszku za drogie j.gif takie 3,500 PLN

Jakieś propozycje ?

 

damian ma calkowita racje !!!!!! tez juz mam dosyc czytania co lepsze dt kmx mtx czy rd lub inne tego typy , poszukajcie bylo setki tematow o tych motorkach , za 3,500zl spokojnie dostaniesz dt 125 ( ale cie uprzedzam jesli wczesniej miales kawasaki kx 80 to sie nie zdziw jak sie okaze ze dt 125 jest slabsze bo jest , kx 80 ma kolo 20-24 koni przy wadze jakis 60-70 kg , a dt ma 24 konie przy wadze okolo 130 kg wiec raczej szybsza nie bedzie tylko uprzedzam )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...