Skocz do zawartości

Zimowy plan "na turystyka"


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dlaczego nikt niewznosi sprzeciwu na reklamowanie chyba konkurencyjnego forum

 

A co nam do tego ??? Chcieli to sobie zrobili. A poza tym co to za konkurencja ( bez obrazy ) jeśli wszyscy użytkownicy tamtego forum udzielają się "u nas". A nie wszyscy od "nas" u nich 8) Więc mi to jak najbardziej nie przeszkadza. A forum całkiem niezłe zrobili.

Jeśli chodzi o to że reklamują jego adres "u nas" to nic strasznego. Tak samo jak moja strona w podpisie :D

 

Także chłopcy nie zrażajcie sie i działajcie :D

 

no wlasnie, przeciez niema przepisu zabraniajacego dodawanie w podpisie linkow na inne strony, poza tym to forum nie zbiednieje jak ktos z niego zajrzy i na moto forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będizesz chciał jeszcze nią troche pojeździć to jak najbardziej tak. Jeśli bęzdiesz chciał sprzedać to za żadne skarby. Lepiej sprzedać jawke w takim stanie jak jest i dołożyć te 600zł i kupić simsona ( ewentualnie mz czy jawe ts jesli byś mógł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie che nia pojezdzic jeszcze baaaaaaaardzo dlugo :-)

Narazie nie mysle wogule o jej sprzedarzy - niedlugo kui MZ etz 251 ale co mi przeszkadza miec dwa sprzety ? ;-) Pozatym jelsi bym nawet kupil MZ to do rematu :-) a czyms w tym czasie trzeba jezdzic :-)

A wiec podsumowywujac:

Jawka pojezdrze jeszcze na bank 2 sezony a podejrzewam ze jeszcze duzo wiecej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi to ??? to proste jako że postanowiłem połączyć jawe 50 skuter z silnikiem od shl m 11. Silniki te są bardzo różne i teżeba jakoś przemyśleć jak go tam wpakować. A ponieważ moje moto stoi u dziadka czyli jakieś 450 km odemnie więc nie mam jak tego na żywo obejrzeć. Więc oglądam zdjęcia tych sprzętów ale jako że mało jest zdjęć jawy skuter a zwłaszcza z odsłoniętą ramą to znacznie łatwiej jest zobaczyć całą konstrukcjie na mustangu który ma bardziej odsłoniętą tą część ramy ale jeżeli nie są identyczne to będzie kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem połączyć jawe 50 skuter z silnikiem od shl m 11.

 

ku*wa ja pie**ole, rzygac mi sie juz chce jak ciagle czytam te poj**ane posty w stylu "czy do motórynki morzna wzadzic silnik od MZ 250? Jakiego bedzie mieć kopa!!!"

człowieku ku*wa mac, przeciez nikt ci tego nie zarejestruje (chyba ze i tak jezdzisz po wiosce bez papierów), pozatym nie szkoda ci sprzetu :?: :!: :?: :!: mnie normalnie szlag trafia jak po raz kolejny widze takiego"mechanika" albo "tjunikofca" :D Wsadz tam ku*wa silnik od ciagnika ZETOR to dopiero bedzie zajebisty szpan w całym Pipidowie Dolnym!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...