Skocz do zawartości

Zimowy plan "na turystyka"


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponizej przedstawiam liste prac ktore mam zamiar przeprowadzic w zimie. Bede wdzieczny7 jesli napiszecie co o tym myslicie i ew. skorygujecie. Celem jest uzyskanie motorka dobrego do troche dalszych wyjazdow.

-storzkowy filtr powietrza

-tlumik sportowy (taki z prawdziwego zdarzenia)

-owiewka na jawke

-bagarznik

-kufer

-skorygowanie przejsc: cylinder-gaznik, gaznik-kolanko i t p

-zalozenie podwujnego stopu: jedna zarowka w lampie i linijka diodowa na kufrze

-zalozenie 2 halogenow po obu stronach lampy

-owiewki na rece (juz sa)

-zrobienie dodatkowego schowka pod bakiem (jka bedzie storzek to tam jest wolne)

co wy na to ?? wszelkie sugestie mile widziane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m16 sorry ,ale co ty chcesz zrobic z tej swojej Jawki??Nie podoba Ci sie taka jaka była w oryginale?Rozumiem filtr paliwa i delikatne malo widoczne przrobki ,ale zakladanie kufrow, owiewek ,halogenów to chyba przesada.Jutro odbieram zdjecia od fotografa to zapodam Ci mojego Ogara ktorego bede sprzedawał i nic w nim nie kombinowalem zobaczysz ze ładnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede mial zdjecia jawusi :-)

Mialby byc dzisiaj ale bede w sobote lub niedziele :-)

Oczywiscie ze podobaja mi sie sprzety oreginalne ale mam cos takiego ze wszystko chce robic po swojemu (nie zawsze wychodzi mi to na +)

Wlasnie dla tego ze nie chce za bardzo przesadzic dalem tego posta :-)

PS: Czemu chcesz sie rozstac z ogorkiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie nie podobaja sie tuningowane motorki, ale te przerobki co chcesz zrobic, sa na luzie. Ja gdybym nie sprzedawal swojego ogara to czesc z nich tez bym sobie porobil. Dla mnie glupie przerabianie jest jakis nowych motorkow, ktore i tak juz super wygladaja, a jawka ktora fabrycznie nie wyglada za pieknie, po malym tuningu moze prezentowac sie na prawde fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Czemu chcesz sie rozstac z ogorkiem  ??

 

Po co mi pierdzioch jak mam Junaka ??Miejsce mi zajmuje tylko w garazu.Niepotrzebnie wje**em w niego kupe kasy myslalem ze bede min dlugo jezdził ,a tutaj Janek sie trafil wiec Ogar musi zmienic wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...