Skocz do zawartości

Ognisko Kabaty Vol. 4


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belgu ty łobuzie to że nie mogłem być na ognisku i to że nie jade na Borki to już Listek31 jest be tak no ładnie.

Jeszcze damy rade cos trafić w tym sezonie.

Pozdrawiam i szerokiej drogi.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu ty łobuzie to że nie mogłem być na ognisku i to że nie jade na Borki to już Listek31 jest be tak no ładnie.

Jeszcze damy rade cos trafić w tym sezonie.

Pozdrawiam i szerokiej drogi.

 

zrobimy 1 motocyklowe ognisko Kabackie na śniegu. Każdy przyniesie 0.5 litra benzyny i paczkę drewna kominkowego :(. Musimy tylko poczekać aż śnieg spadnie. Ja przyniosę kuchenkę gazową, będziemy pić bimberek i zapijać grzanym winem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy 1 motocyklowe ognisko Kabackie na śniegu. Każdy przyniesie 0.5 litra benzyny i paczkę drewna kominkowego :(. Musimy tylko poczekać aż śnieg spadnie. Ja przyniosę kuchenkę gazową, będziemy pić bimberek i zapijać grzanym winem :)

a jak zmarzniemy to Marcin nas zaprasza do siebie... wiecie.. ognisko na balkonie... grzaniec prosto z kuchenki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy 1 motocyklowe ognisko Kabackie na śniegu. Każdy przyniesie 0.5 litra benzyny i paczkę drewna kominkowego :biggrin:. Musimy tylko poczekać aż śnieg spadnie. Ja przyniosę kuchenkę gazową, będziemy pić bimberek i zapijać grzanym winem :buttrock:

 

 

E tam, nie pierwsze, było już kiedyś ognisko forumowe w grudniu

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem pierwsze kabackie, a nie pierwsze w ogóle :notworthy: po za tym czy było na śniegu czy w grudniu :rolleyes:

 

No to było na kabatach, trochę śniegu chyba było :(

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: co tak marudzicie śmigamy dziś coś bedzie ktoś w 200 o 19 00 CZY BORKI wam głowie :flesje: :flesje: hihih :icon_evil:

 

 

ee dzisiaj tylko pakowanie, zdrowy trzeźwy sen, po raz ostatni a z rańca dzida do borek. Też byś się kurcze zabrał do Borek na :flesje: Pokoje wolne są, podłoga też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podłogę leć nie skorzystam miłej zabawy nie schlać sie tam za bardzo

 

sprecyzuj za bardzo :) :D :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: bo ja nie znam takiego limitu

 

są jeszcze miejsca w pokojach hotelowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...