Skocz do zawartości

Ślub - 15 września - Radom


pestek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam filmiki :biggrin:

(gdyby ktoś chciał wiedziec jak przerobić dvd na avi czy wmv i jeszcze to pociąć odpowiednio to słuze rada :D)

Nie pamiętam kto mi oferował miejsce na serwerze, bo mój darmowy to takich plików nie przyjmie. (6 plików, łacznie 160MB, format wmv)

pozdro, :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze znajduja sie takowe pliki:

 

www.tkdami.net/~krzysiekz/przed_konwojem.wmv - jak sama nazwa wskazuje, migawki sprzed Kościoła

 

http://www.styka.neostrada.pl/konwoj_z_podkladem.wmv - zmontowany przez kamerzystę materiał z konwoju, z podkładem muzycznym

jest jeszcze pełna wersja przejazdu, ale dużo zajmuje wiec jak komuś bardzo zależy to proszę na GG pisać.

 

http://www.styka.neostrada.pl/po_konwoju.wmv - pare sekund przed hotelem

 

http://www.styka.neostrada.pl/my_scalony.wmv - zlepiony przeze mnie materiał roboczy od kamerzysty, przedstawia nas w roli głównej, (kręciliśmy coś ala teledysk na czołówke filmu weselnego i tu są wybrane fragmenty, związane z motocyklem, z oryginalnym dźwiękiem, dlatego czasem słychać komentarz kamerzysty lub nasz, zamiast niezakłóconego dźwięku V-Twina :))

To tak żeby sie swoim sprzętem pochwalić, bo w końcu nie miałem okazji polatać z Wami w tym roku.

 

Pozdro,

Patryk

Edytowane przez pestek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote, to znaczy sie twarde? Nieee ono jest drogocenne, choc w kolorze ktory wyszedl z mody. Takie serce lepiej sie prezentuje w sejfie niz na talerzu ale nie jest to wcale jego wadą. Ja znam taka co ci juz dawno to serce skradła i nosi je w swoim sejfie a tobie sie ciagle wydaje, ze je masz. :notworthy:

yhy i tylko ona ma klucz do tego sejfu :crossy: a ja "kasiarzem" nie jestem :notworthy:

 

alez oczywiscie Krzysiu masz ogromnie ZLOTE serduszko

.... prawda ? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze znajduja sie takowe pliki:

Super to zrobiliście, naprawdę dobry pomysł z tym dodatkowym samochodem i kamerzystą :wink:

Fajnie że dopisała Wam jeszcze pogoda i wczesna pora, u mnie było zupełnie inaczej :clap: :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to zrobiliście, naprawdę dobry pomysł z tym dodatkowym samochodem i kamerzystą :icon_razz:...

Kamerzysta wziąl ze soba syna, zeby się przyuczał, dzieki temu miał kto kręcic gdy on jechał samochodem. Nie było to planowane, a wyszło całkiem nieżle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...